- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1711 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
109
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1711 Culés
1
Jaki jest sens tego wypożyczenia Coutinho, kto się na to zgodził? Zostajemy z 4 atakującymi na 3 pozycje, jak nadejdą kontuzje to widać co się dzieje, gramy Rafinhą i Perezem kiedy trzeba gonić wynik...
W jaki sposób przekonamy teraz PSG do sprzedaży Neymara? Przecież ich główną zachcianką był Coutinho, a teraz co, Bartomeu magicznie wyczaruje 220 mln na transfer?
No bo kogoś kupić musimy, myślę że nawet nasz zarząd nie jest na tyle głupi żeby zostać z tak wąską kadrą z przodu.
Eh, jeszcze z 10 godzin byłem napalony na mecz i na sezon, a teraz mi się wszystkiego odechciało.
Mam tylko nadzieję, że wszyscy przejrzeli na oczy i rozumieją że Neymar/piłkarz pokroju Neymara jest potrzebny od zaraz. Argument, że "Dembele musi się rozwijać", jest bezsensowny, to już jego 3 sezon, a gościu jest tak samo chaotyczny jak na początku. A tak poza tym to my nie jesteśmy szkółką talentów jak Ajax tylko Barceloną, tu się wymaga poziomu. Dembele ma już 22 lata i stoi w miejscu od 2 lat, a np. taki Sancho jest od niego 3 lata młodszy i już go przerósł.
Także koniec z głaskaniem się po główkach, tu trzeba jakości. I nie zwalałbym tu wszystkiego na taktykę Valverde, przecież on nie każe Dembele podawać do nikogo.
0
@TheMefju Nic dodać, nic ująć. Dembele bardzo lubię, ale przede wszystkim powinniśmy postawić na Neya. A tu najlatwiej zwalic winę na trenera, jakby to on popełniał na boisku błędy. Sklad wystawił taki, że się prawie wszyscy podniecali. A tu wyszlo szydlo z worka - nie ma Leo, to nie ma kto ciągnąć druzyny. A ostatnim takim zawodnikiem byl u nas Ney.