- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 866 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 866 Culés
0
Ej ktoś wogóle wie co jest teraz a Abdelhakiem Nourim?
1
@JaSzymon wpisz nazwisko i pierwszy post w google
0
@l0Messini wpisywałem ale to jest z 2018 a może ktoś wie co z nim teraz
5
@JaSzymon Podobno jest z nim trochę lepiej. O ile można tak pisać...Można się z nim w jakimś stopniu komunikować, o czym mówił jego brat. Jednak w piłkę już nigdy nie zagra, prawdopodobnie do końca życia nie będzie mógł funkcjonować o własnych siłach.
Ogromnie mi szkoda chłopaka. Był znakomity, potencjał ogromny...i w jednej chwili zawaliło się wszystko.
0
@JaSzymon 8 lipca 2017, podczas meczu z Werderem Brema, Nouri doznał ataku arytmii serca i upadł, co spowodowało u niego trwałe uszkodzenie mózgu. Z tego powodu musiał zakończyć karierę w wieku 20 lat.
0
@JaSzymon To słabo szukałeś...
https://eurosport.tvn24.pl/pilka-nozna,105/abdelhak-nouri-ajax-pamieta-o-swoim-pilkarzu-zadedykowal-mu-mistrzostwo,936087.html
"Obecnie przebywa w domu opieki i nie musi już podróżować między szpitalami. Jak relacjonują znajomi piłkarza, rozumie najbliższych i potrafi wykonywać proste polecenia. (http://www.tvn24.pl)"
0
@JaSzymon Raczej nic nowego skoro nic nie piszą. Uszkodzenie mózgu raczej jest "nieuleczalne" chociaż cuda się zdarzają
0
@JaSzymon Straszna sprawa. Ja na jego miejscu, jeśli faktycznie może się porozumiewać, wyraziłbym wolę eutanazji, a jeśli bym nie mógł to liczę, że moja rodzina na tyle mnie kocha, że zadbałaby o to
4
@LeoFan10 Nie pisz co byś zrobił na jego miejscu, bo na nim nie jesteś. Tak się każdemu wydaje gdy jest zdrowy i wszystko styka, a człowiek nawet w sytuacji beznadziejnej ma wolę walki i uruchamia się instynkt przetrwania