- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 951 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
171
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
5
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 951 Culés
0
Jako że za niedługo rozpoczyna się Premier League to jak co roku pozwolę sobie wytypować najlepszą 4. W poprzednim sezonie typowałem Liverpool jako mistrza, drugie City, pomyliłem się. Teraz myślę że będzie tak;
1. Liverpool
2. City
3. Spurs
4.Arsenal
Chelsea może być mocna, ale to pierwszy sezon Lamparda w roli szkoleniowca i brak transferów, myślę że oni mogą powalczyć jeszcze realnie o 4 miejsce. Po United trochę nie wiadomo czego się spodziewać i tak naprawdę ten sezon pokaże jakim tak na prawdę Solskjær jest trenerem.
0
@ricardo0705 według mnie
1. City
2. Liverpool (choć wolałbym na odwrót)
3. Tottenham
4. Tutaj mam bardzo ciężko do wytypowania. Myślę że pierwsze 3 miejsca będą takie jak typuje a o 4 będą się bili pozostali. Sądzę że wszystkie drużyny z top 6 będą mocne w tym sezonie.
Ed. Ale jak miałbym typować to też dałbym czwarty Arsenal
0
@ricardo0705 Dałbym podobne przewidywania, w momencie gdy Liverpool wygrał LM będą w 200% zdeterminowani na PL, Pep z koleji powinnien bardziej skupić się na LM. Z drugiej strony ten brak wzmocnień Live... rozumiem zwycięskiego skłądu się nie zmienia itd, ale jak to mówią- trudniej na szczycie się utrzymać, niż na niego wejść, myślę że przydałby się tam jakiś trzeci pożądny stoper, zmiennik dla bocznych obrońców, nie wiem, cokolwiek. Kolejna sprawa- Totki, myślę że w tym sezonie będą mocną trójką, jestem w stanie nawet stwierdzić że będą bliżej durgiego miesca niż czwartego (punktowo)- ta kadra wygląda naprawdę sensownie
0
@ricardo0705 w tym raczej też się pomylisz
0
@ricardo0705 Ja stawiam
1.Liverpool
2.City
3. Arsenal
4. United
5. Tottenham
6.Chelsea
0
@ricardo0705
Secondo me:
1. City
2. Liverpool
3. Arsenal
4. Tottenham
5. Utd.
6. Chelsea
0
@ricardo0705 ja myślę, se Chelsea sprawi fajna niespodziankę i powalczy o 3 miejsce.