- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1567 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
165
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Conradxc
4
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1567 Culés
4
Myślę że Lique 1 jest bardzo poważnym zagrożeniem dla Bundesligi i Serie A. Ale żeby tak się stało warunek jeden jest konieczny. Drużyny z top6 muszą być bogatsze. Poza PSG wszystkie kluby z Francji są nastawione żeby wychować i sprzedać. Nie podlega żadnej dyskusji że Francja teraz szkoli fenomenalnych piłkarzy. Myślę że nawet na wyższym poziomie niż Hiszpanie. Tylko różnica między Francja a Hiszpania jest taka że Hiszpanie szkola o jednym profilu zawodnika a we Francji jest to zróżnicowane. W Hiszpanii jest to lepsze dla reprezentacji bo ci zawodnicy pasują profilem zawodnika do kadry narodowej, a we Francji piłkarze są otwarci na europejski rynek.
0
@Criss18Barca "W Hiszpanii jest to lepsze dla reprezentacji bo ci zawodnicy pasują profilem zawodnika do kadry narodowej, a we Francji piłkarze są otwarci na europejski rynek."
To już przeszłość tak było 10 lat temu, a nie teraz. Hiszpania na ostatnich 3 turniejach nie pokazała nic gdy Francja była w finale Euro i wygrała MŚ.
0
@DonAndresFCB Bardziej mi chodzi o futbol młodzieżowy. Tutaj jest jeszcze przewaga Hiszpanii.
A co do kadry narodowej. To nie wiesz jak będzie grała Francja za 2-3 w jakim systemie jaka taktyka. A w Hiszpanii jest to wiadome,futbol ofensywny oparty na wyższym posiadaniu piłki.
0
@Criss18Barca Nie wiem czy to jest przewaga Hiszpanów. We Francji jest mnóstwo świetnych i zróżnicowanych graczy więc głównie od trenera zależy jak będą grać. Mają piłkarzy do każdego stylu gry.
1
@Criss18Barca "Hiszpanie szkolą o jednym profilu" - co masz na myśli?
@DonAndresFCB zobacz sobie wyniki młodzieżowych reprezentacji.