- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1997 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
158
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1997 Culés
0
Nie wiem czy było, ale Drogba nową ikoną w FIFA20.
0
@geass droga zidane alberto pirlo koeman wright kaka
0
@Ghotti fajnie jakby Xavi był, ale pewnie nie dadzą.
0
@geass jak nie w tym to w przyszłym roku może być dopiero co skończył karierę więc chill.
0
@Ghotti i tak mnie nie będzie stać pewnie xD
0
@geass 4 miesiace grania i masz skład z najlepszych zawodników.
0
@geass w połowie grudnia sprzedałem na allegro konto na którym było 16 mln. Xbox one.
0
@format1977 Zależy jak dobry jesteś itd. No i zależy co rozumiesz pod pojęciem skład z najlepszych zawodników. Ja chcę po prostu grac kartami zawodników których lubię, a nie którzy są OP w danej grze. Nie lubię mieć takich składów jak wszyscy. Gram też dla zabawy, nie na wynik, więc często przegrywam. W samą grę jestem słaby. W FIFA 18 nigdy nie zagrałem w fut champions, bo zawsze odpadałem w finale turnieju kwalifikacyjnego. Nigdy się nie dostałem xD chociaż fakt faktem, później nawet już nie próbowałem.
Skład sobie grywalny złożyłem, ale o takich kartach jak, np. Pele, Maradona, Vieira, R9 czy Gullit mogłem zapomnieć. Nigdy mnie nie było stać na żadnego z nich, nawet po roku. Więc jakie 4 miesiące grania? xD
0
@Ghotti Widzisz, ja gram na PC. Tam podejrzewam jest trudniej ze wszystkim. Mniej aukcji i droższe ceny kart. Nie jest wcale tak prosto. Chyba że macie jakieś magiczne sposoby na zarabianie...
0
@geass na pc zarabia się najłatwiej.
0
@Ghotti no nie wiem, ja mam odmienne zdanie. Chyba że przez zarabianie masz na myśli kupowanie monet. Ale ja się w takie rzeczy nie bawię.
1
@geass nie, mam na myśli że nie ma dużo legend kupujesz taniej wystawiasz na 3 dni plus 50% ceny i jakiś idiota kupi ... Pc jest najłatwiejszy.
0
@Ghotti Tego nigdy nie próbowałem. Zapamiętam i sprawdzę ;)
1
@geass FIFA Polonia forum masz tam działy poświęcone FUT wszystkiego można się dowiedzieć...
0
@Ghotti dzięki, na pewno zerknę :)