- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1827 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
165
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Conradxc
4
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1827 Culés
0
Dziwi mnie pomysł żeby Roberto przesunąć do pomocy. Tam już jest tłok. Są Busi i Rakitic i zostaje 3 miejsce o które będzie walczyć 5 zawodników (De Jong, Alena, Arthur, Vidal no i Robeeto). Jak zatem to poukładać? Kto z tej piątki będzie grał obok Busiego i Rakiticia? No i co z PO? Nie widzę tam Semedo A Wague musi zebrać jakieś doświadczenie.
13
@betonito Busi/Rakitic -Arthur-De Jong
Nie chce nawet sobie wyobrażać żeby Busi i Rakitic grali razem
0
@betonito Po pierwsze to wyrzucić z pierwszego składu Busiego, który już się tam nie mieści po prostu.
4
@Cobra303 No ale tak będzie, to są fakty. Rakitic powiedział wyraźnie że jego miejsce jest zajęte a Busi ma ogromne zasługi.
7
@betonito Mnie w ogóle dziwi pomysł żeby Rakitić został w Barcelonie. Wycisnęliśmy z niego co można było, od kilku sezonów notorycznie wkurza kibiców, a można na nim jeszcze by nieźle zarobić. Tym bardziej zdrowo jest go sprzedać, że na tą pozycje mamy Arthura i De Jonga.
0
@Bykunn Wydaje mi sie ze forma piłkarską nie ma tu nic to rzeczy. Busi to Busi i basta.
5
@Ratamahatta Ale jaki pomysł?
Rakieta nie raz powtarzał, że się z Barcelony nie rusza. Podał nawet powód - "ze względów rodzinnych". Na siłę nikt go nie sprzeda.
0
@betonito Jeżeli Roberto zostanie przesunięty do pomocy to będziemy mieli aż 8 pomocników. Przy czym nie policzyłem Coutinho bo w ostatnim sezonie był atakującym. Myślę, że rozsądnie byłoby mieć 6 pomocników - czyli 2 na jedno miejsce. Jest to moim zdaniem optymalne bo jeszcze trzeba zapewnić jakieś minuty Puigowi. Rafinha jest raczej na rynku i wkrótce odejdzie, więc zostaje nam 7 nazwisk. Jeżeli jednak Valverde w obliczu pojawienia się Griezmanna przesunąłby Coutinho do pomocy i tam spróbował odbudować Brazylijczyka, to znowu mamy 8 piłkarzy.
Także dla mnie wydaje się bardzo ważnym żeby sprzedać jeszcze jednego pomocnika, bo Valverde nie lubi zarządzać dużą kadrą. Oczywiście, to wszystko zależy czy faktycznie Roberto zostanie przesunięty do pomocy. Ja sam nie jestem pewien czy on prezentuje wystarczające umiejętności by konkurować z takimi zawodnikami jak Arthur, De Jong, Rakitić czy Vidal.
3
@Odesseiron no trudno aby chciał się ruszać skoro ma dużą pensje i trener go uwielbia
Komentarz usunięty