- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 803 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 803 Culés
1
Co sądzicie o przepisie młodzieżowca w Ekstraklasie? Ja jestem na nie, jest to po prostu dawanie za nic dawanie miejsca w pierwszym składzie mimo że na ławce jest lepszy zawodnik. Druga sprawa to brak rozwoju innych zawodników. Taka drużyna X musi mieć w kadrze 5-6 zawodników. Wiadomo kartki, kontuzje itd. I co jeden młodzieżowiec gra a reszta zawodników zanim skończy 21 lat będzie patrzeć. W normalnych warunkach by poszli grać do I czy II ligi a tak będą na siłę siedzieć w pierwszej drużynie bez minut.
Jeżeli PZPN chciał coś zmienić. To mógł ustalić liczbę Polaków. Np że większość zawodników w pierwszym składzie to muszą być Polacy. Wtedy rynek Polski by był bardziej skautowany a ściągani do klubu by byli lepsi obcokrajowcy bo byś nie mógł ich mieć aż tak dużo w kadrze.
2
@Criss18Barca nie robi, bo i tak polskie kluby sięgają dna
0
@Criss18Barca PZPN mógłby jedynie ograniczyć liczbę piłkarzy spoza Unii. Ale nie może ograniczyć piłkarzy ze wspólnoty. Takie unijne prawo kruca bomba
0
@Odesseiron Po prostu by był przepis że 6 Polaków musi zacząć mecz. Ten przepis by nie naruszył żadnych przepisów.
0
@Criss18Barca dla mnie nawet mógłby być przepis żeby w wyjściowej jedenastce mógł być maksymalnie jeden obcokrajowiec. Ta liga I tak niżej upaść nie może bo to poziom szamba, a noz by więcej Polaków wyplywalo na zagraniczne wody.
1
@Criss18Barca Naruszyłby unijne prawo pracy. Niestety
1
@Criss18Barca już dawno pisałem że jak polska piłka ma grać taki piach jak przez ostatnie lata to niech chociaż gra Polakami albo cała jedenastka albo ewentualnie 3 obcokrajowców
0
@adi7adi8 To narusza prawo. A zmiana z jednym młodzieżowcem to i tak jakiś krok do przodu
0
@Criss18Barca Swoją drogą dość zabawne jest, że dopiero po wprowadzeniu jakiegoś przepisu młodzi zaczęli grać XD Ah ta polska piłka
0
@Criss18Barca Bardzo zły pomysł który nic nie daje a tylko obniży i tak niski poziom ligi. Jak gra nasza młodzież to widzieliśmy na ostatnich MŚ i ME a kto bardziej się wyróżnia to wyjeżdża z Polski w młodym wieku. Nic nie powinno być za darmo no ale skoro jest 500 + to i młodym zawodnikom też należy pomóc.