- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 933 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 933 Culés
53
Neymar rozmawiał z Leonardo 3 godziny a następnie opuścił ośrodek nie biorąc udziału w sesji treningowej [sport]
https://www.sport-english.com/en/news/barca/neymar-met-with-psg-sporting-director-leonardo-on-monday-morning-7554376
0
@didzejos Good.
0
@didzejos a ponoć się zmienił :D
0
@Gaucho Po kiego diabła ma z nimi trenować, skoro wszystko wskazuje na transfer? :D Tak, wiem, nadal jest ich zawodnikiem i powinien wywiązywać się z obowiązków. Jednak ja jako trener, nie chciałbym, aby na treningi przychodził do mnie zawodnik, którego i tak lada dzień tu nie będzie. Wolałbym więcej czasu i uwagi poświęcić zawodnikom, na których będę mógł liczyć :)
1
@LuisSalvano z jednej strony masz rację, z drugiej strony nadal jest zawodnikiem PSG a transfer będzie pewny dopiero jak wszystkie dokumenty zostaną podpisane. Barcelonę raczej nie stać żeby kupić go za gotówkę, a więc trzeba włączyć jakichś zawodników w ten deal. Nawet gdyby tylko dwóch graczy miało zostać włączonych to jest to bardzo skomplikowany proces, który może zostać zaburzony nawet w ostatniej chwili gdyż ktoś może stwierdzić że jednak nie odchodzi, a przecież ma prawo. Wtedy PSG zostanie z zawodnikiem który nie przeszedł okresu przygotowawczego, albo my dostaniemy go taniej pod koniec okienka, ale też bez przejścia tego okresu. Chociaż raczej nie jest tak głupi i mu Barca szepnęła, że jeśli już się buntuje to niech chociaż indywidualnie trenuje.
0
@LuisSalvano A co jak nie uda się dojść do porozumienia (odpukać, bo też chcę by do nas wrócił)? ma nie trenować ze swoją aktualną drużyną? Jeśli z jakiś powodów nie wróci to ma stracić cały okres przygotowawczy z zespołem? Jak to później będzie wyglądało w dla opini publicznej?
0
@Bobo25 Z jednej strony tak. Z drugiej jednak, oni dopiero zaczęli sesje treningowe, a sam Ney ledwo co dostał zielone światło do gry. Nic się nie stanie, jak opuści kilka treningów. Może po prostu bada grunt i sprawdza, jak się sprawy mają. Możliwe też, że na ten moment bliżej jemu do tego transferu niż dalej. Tego w sumie nie wiemy, bo nie siedzimy w klubie. Myślę, że nawet jeśli nie będzie trenował z nimi, to rozpocznie lada dzień treningi indywidualne. Wiadomo, że to nie to samo, co zgranie z drużyną, jednak umówmy się - Ney to klasa światowa i nawet jakby finalnie został w PSG, to wystarczyłyby jemu ze 2 mecze, aby złapać rytm i cisnąć te słabiutkie kluby w lidze francuskiej.