- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1771 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
84 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1771 Culés
0
Niech już przyjdzie ten Neymar, bo już człowiek rzyga od tych plotek...Jak ma przyjść złe, to lepiej szybciej niż później. I tak wiadomo, że będzie cyrki wyprawiał, bo mentalnie to zawodnik na poziomie Dembele, który dopiero co 20 lat skończył, a ten chłop za 3 lata 30 na karku. Raczej nie zmądrzeje. Mało który Brazylijczyk mądrzeje z wiekiem...
Oby chociaż Rakitica włączyli w ten transfer. Liczę na to, że nie oddamy ani Coutinho, ani tym bardziej Dembele a właśnie Chorwat będzie tym od obniżenia ceny. Cud się stanie jak oferta będzie brzmiała 100 milionów (lub mniej) + Rakitić...Raczej to będzie coś w deseń "150 milionów + Rakitić", albo "120 milionów i Coutinho"...
Plus tego taki, że Neymar z pewnością wniesie ogromną jakość ofensywną do zespołu. Będzie kim postraszyć. Przy Valverde jednak, to i tak może nie wystarczyć. Malcom - świetny piłkarz i liczę, że się odnajdzie w naszym klubie. Bardzo go lubię. Pokorny i cierpliwy i utalentowany.
Idealny zmiennik. Przypomina mi Pedro pod tym kątem. Jeden sezon i mógłby być nawet w pierwszej 11. No, ale nie przy Griezmannie i Neymarze oraz Dembele. Albo pogodzi się ze startową pozycją rezerwowego i będzie walczył oraz, co kluczowe, liczył na to, że Valverde pójdzie po rozum do głowy, albo lepiej dla niego, by odszedł...
0
@michal26 ogólnie podzielam twoje zdanie co do poszczególnych zawodników ale wyobrażasz sobie 6 skrzydłowych w klubie? (Licząc Coutinho który zapewne jeśli zostanie będzie musiał się kisić na skrzydle)
0
@Cou7_ley 6 skrzydłowych? Ja widzę tylko 3. Neymar, Dembele i Malcom. Messi dawno skrzydłowym nie jest, Coutinho jak 8, lub 10 i Griezmann jako 9, ewentualnie skrzydło.
0
@michal26 chyba wyraźnie napisałem że coutinho będzie grał tylko na skrzydle przy tym trenerze, a Griezmann raczej częściej grywal na skrzydle. A messi jest skrzydłowym w tym sensie że zajmuje miejsce w składzie na PS.
0
@michal26 choć osobiście chciałbym żeby było tak jak mówisz i żeby wszyscy wymienieni panowie byli w klubie