La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1548 Culés

konto usunięte

1

Thomas Bryant podpisze trzyletni kontrakt z Wizards o wartości 25 milionów.
Rodney Hood podpisze dwuletnią umowę z Blazers o wartości 16 milionów.
Tobias Harris planuje podpisać pięcioletnią umowę z Philadelphią o wartości 180 milionów.
Mike Scott ma podpisać dwuletni kontrakt z 76ers o wartości 9,8 miliona.

konto usunięte

0

@student97r Woooooooooooooooooooooow..
Z tym Tobiasem to mnie Sixers zniszczyli. Ten gościu nie jest wart takiej kasy! Niektóre opcje się pewnie wysypały jak Ross i Brogdon, że w akcie desperacji podpisali tego Harrisa. Straszna lipa, ale zobaczymy co to będzie.

1

@student97r Randle w NYK 63/3 lata

0

@BartqRKO A jeszcze nie wiemy co z Butlerem? także sypie się cały plan Phili.

konto usunięte

0

@BartqRKO No kogoś musieli podpisać, bo Butler chyba tam nie zostanie. Kasa wielka, salary cap może być problemem w przyszłości.
DeMarre Caroll podpisał z San Antonio Spurs dwuletni kontrakt o wartości 12 milionów.
Julius Randle podpisał z Knicks trzyletni kontrakt o wartości 63 milionów.

konto usunięte

0

@fart Mam nadzieję, że Butler i Kawhi trafią do Clippers w takim razie. Pięknie by to siadło.

0

@student97r Jeszcze sporo zostało ;)

konto usunięte

0

@fart Myślałem, że gorzej mają z kasą 76ers. :) Mój błąd. ;)

0

@BartqRKO Bardzo bym się cieszył ;) z takiego scenariusza, ale Miami bardzo kusi Butlera grą u siebie.

konto usunięte

0

@fart No właśnie Sixers słabo mają z kasą. Zaraz Simmons dostanie maksa i Sixers są w kropce, a potrzeba jeszcze wielu zawodników.

konto usunięte

0

@BartqRKO Ja bym bardzo rozpaczał po Reddicku, bo taki zawodnik to prawie jak skarb. To poważna strata.

0

@student97r Ale w przyszłości mogą mieć problem z kasą a przed nimi jeszcze nowa umowa z Simmonsem co prawda za dwa lata ;) ale z kaską będzie ciężko.

0

@student97r Utrata J.J to poważna strata zobaczymy co z tym zrobią 76.

0

@BartqRKO Tak tak już niedługo nowa umowa z Simmonsem ;)

konto usunięte

0

@fart No w przyszłości ten kontrakt może ich obciążyć. Są niektóre drużyny, które coś o tym wiedzą np. Rockets.

konto usunięte

0

@student97r Przeraża mnie też kontrakt Middletona w Bucks. W 5 lat zarobi 180 milionów. Gdyby zaliczył jakiś niespodziewany zjazd, albo doznał kontuzji to cała ta organizacja jest w konkretnej dupie. Duży kontrakt i jeszcze Giannis obok czekający na to co się wydarzy. Lubie Krisa, ale moim zdaniem to ryzykowny ruch. Mimo wszystko musieli to zrobić, bo inaczej odszedłby pewnie do innej drużyny.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?