- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1331 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
0
@LukaszFan nie, bo to, że Ukraina zachowuje się jak dziecko to nie znaczy, że my powinniśmy... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1331 Culés
1
wiem ze wiekszosc z nas cieszylaby sie z transferu Neymara, tak jednak patrze na to, ile naszych ostatnio pilkarzy kupionych bylo super?wiem ze Ney to b.dobry grajek, ale ponoc nie wchodzi sie dwa eazy do tej samej rzeki. kontuzje, jego zachowania, myslicie ze to sie zmieni?chcialbym by grali jak przed jego odejsciem, ale ja akurat pewnosci takiej nie mam. Chyba ze rzeczywscie bedzie chcial przejac paleczke po Messim i zostac legenda klubu.
1
@damiano996 Kontuzje głównie spowodowane faulami, zachowanie hmm.. Neymar jest coraz starszy myślę, że wyrośnie z pajacowania. Jedyny minus tego transferu to kosmiczne koszta związane z tą operacją, mam nadzieję jednak że to się zwróci w postaci triumfu/ów w LM.
1
@damiano996 jeśli już przyjdzie to myślę że będzie różowo, co innego gdyby w klubie nie było takich postaci jak Messi, Pique czy Suarez.
ps: tak w ogóle powiedzenie że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki znaczy zupełnie co innego :D
0
@Danger204 a to powiedzenie nie jest przypadkiem, że nie wchodzi się do tej samej wody, a nie rzeki? :)
0
@Yoshi94 rzeki czy wody to tam ma małe znaczenie. Rzecz w tym ze ludzie blednie używają tego przysłowia. Bo ono wcale nie oznacza ze nie powinno się do czegoś wracać tylko ze w rzecze są prady przez co przy drugim wejściu to już nie jest ta sama rzeka( czyli w odniesieniu do klubu to nie jest identyczny klub ci dwa lata temu bo zaszły jakieś zmiany itp.)
0
@AlwaysBlaugrana no właśnie nie ma :D bo wejść do tej samej rzeki się da, ale nie da się do tej samej wody :)
ale wiem o co Ci chodzi