- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1311 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
doc
6
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
17
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1311 Culés
27
Bardzo dobry mecz Polaków. I nie chodzi tylko o strzelone cztery bramki. Momentami pojawiały się mechanizmy w rozgrywaniu piłki na małej przestrzeni, kiedy było trzeba zawodnicy stosowali agresywny pressing, ale też potrafili inteligentnie ustawiać się na swojej połowie i podwajać krycie, przez co gdy nawet Izrael posiadał piłkę, nie mógł sobie poradzić w ataku pozycyjnym. Stoperzy po raz kolejny stanęli na wysokości zadania, powoli z pary Glik-Bednarek tworzy się mur. Podobały mi się również skrzydła, Bereszyński ciekawie podłączał się do akcji. Kędziora podchodził wyżej, zanotował asystę i dwa kluczowe podania. Na początku Grosicki wyglądał jak jeździec bez głowy, jednak potem się z nawiązką zrehabilitował. Cichym bohaterem spotkania jak dla mnie był Krychowiak - wygrał sporo pojedynków, rozrzucał długie piłki, pracował w odbiorze, naciskał na rywali, brał na siebie ciężar wyprowadzania gry z obrony. Przed pierwszym gwizdkiem martwiliśmy się o styl i stan naszej kadry, raczej sceptycznie podchodziliśmy do meczu, ale zawodnicy podołali. Brawo Polska, awans coraz bliżej!
1
@Cochise Taki kot i nie wspomniał o Zielińskim, według mnie gracz meczu
3
@snoopdegie Zgadza się, Piotrek zagrał bardzo dobre zawody. Chyba dzisiejsze ustawienie zespołu miało dużo wpływ na jego dyspozycję. Mam nadzieję, że Brzęczek przekonał się do dwóch napastników i już więcej nie będzie wystawiał osamotnionego Lewandowskiego. Piątek oprócz skuteczności, również absorbuje uwagę obrońców, a Zieliński ma więcej opcji w rozegraniu w ofensywie.