- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 817 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 817 Culés
27
Mnie to zastanawia czemu Barcelona w ataku na siłę szuka uniwersalnych zawodników, zamiast typowych napastników i skrzydlowych. Taki uniwersalny zawodnik to jak opony wielosezonowe. Niby nadaje się na wszystkie pory roku, ale tak naprawdę nie nadaje się do niczego. Jako przykład takiego piłkarza można wymienić Roberto.
0
@Kurkmen to jest cecha zawodnikow typu zapchaj dziura jak Roberto, zagra na wielu pozycjach ale średnio, raz na jakiś czas pojedynczy przeblysk. Rękę sobie daje uciąć, że gdyby nie był wychowankiem juz dawno by został sprzedany.
0
@Kurkmen moim zdaniem też lepiej byśmy wyszli gdyby w ataku obok Messiego grali typowy skrzydłowy jak Dembele i typowa 9 jak Jovic niż dwóch rozgrywających napastników jak Griezmann i np. Joao Felix.
0
@Kurkmen Taki piłkarz jest dobry, dopóki wchodzi z ławki, ale ciężko na takim budować zespół. Oczywiście są wyjątki, ale generalnie wolę, żeby na napastniku grał napastnik, a nie skrzydłowo-fałszywa dziewiątka. Griezmann jest lepszym piłkarzem od takiego Jovicia, ale ja wolałbym Serba u nas. Przynajmniej by grał na swojej pozycji(mało bo mało ale jednak), nie byłby rzucany po boisku, a boję się, że Griezmanna spotka taki los jeżli trafi do nas.
A Roberto proszę nie obrażać, ponieważ jego wszechstronność i tak nie jest wykorzystywana. Gra jako PO lub ewentualnie jako drugi PO. Okazjonalnie na LO, ale tak stricte w środku pola to raz na ruski rok.
21
@Bartek22 Coutinho miał być następcą Iniesty, a okazało się, że jest następcą Neymara i dwóch gości kupionych za blisko 300 mln rywalizuje o to skrzydło.
0
@Ibra9PSP niezawsze i niekoniecznie ale coś w tym jest
0
@Ibra9PSP Oczywiście, że na ławce taki gość jest jak najbardziej spoko, ale nie jako podstawowy PO.