- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1651 Culés
Gorące dyskusje
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
CLS63AMG
9
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Karol145
3
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1651 Culés
0
Zauważyłem, że wymienia się Leroya Sane jako alternatywę dla AG. Jestem fanem talentu Sane, ale chłopak ma taki pierwiastek gwiazdora no i nie wygląda na człowieka potrafiącego się poświęcać dla drużyny. Griezzman też jest gwiazdorem, ale gra niezwykle inteligentnie, świetnie w obronie. Oba nazwiska mają duże plusy.
Sane- młody, drybling, talent, strzał, szybkość ale i odpuszczanie, jest trochę frustratem (aby to zoobrazować- nie pasowałby do Liverpoolu, gdzie walczy się do końca) no i często drepta na boisku.
Griezzman- pod każdym względem, oprócz dryblingu- dorównuje Sane ale zdecydowanie przebija go inteligencją boiskową i poświęceniem dla dobra drużyny, w końcu francuz jest największą gwiazdą drużyny Simeone. Czego brakowało Barcelonie w ostatnich latach to raczej tego pierwiastka walki i inteligencji na boisku. Dochodzi wiek- Sane się rozwinie, zwłaszcza jak będzie przy Messim. Griezzman zapewnia jakość, gdyż jego geniusz polega na tym co ma głowie i podejściu do taktyki.
0
@koziar
Griezman to pozycja Messiego, środek i bliżej prawej strony. My potrzebujemy kogoś na lewą bardziej. Jak Coutinho ma odejść to lepiej Sane kupić. Cena lekko niższa a pensja pewnie koło 10, a nie 17 jak Griezman.
0
@koziar Sprzedać Cou i Suareza, a pozyskać za nich Sane i Grieza. I zostawić Malcoma, bo młody, pensja nie jakaś wielka podejrzewam, a stracić na nim raczej nie stracimy, możemy tylko zyskać.
1
@VenoM Griezzman od początku kariery grał na lewym napadzie. W Atletico się rozwinął i zaczął grać jako środkowy, cofnięty napastnik a nawet prawy. To mówią statystyki. Jest nie mniej wartościowy na lewej a przy tym zapewnia pressing i odbiory. Na lewej stronie rozegrał łącznie 106 meczy, na prawej 26. Dane z Transfermarkt.