- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1454 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
18
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
61 odpowiedzi
doc
3
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
ranger3120
26
https://wykop.pl/cdn/c3201142/97619538e7ad6e6f49821b5fb841becbe0467dcdd7938336657ca390d701ece3,w400.... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1454 Culés
1
Nawiązując do transferu Jovica jak dla mnie bomba i nie będzie to piłkarz jednego sezonu 27 bramek w poprzednim sezonie bundesligii mówi samo za siebie. Serb ma mejdnak trudny charakter i jeśli tylko od transferu do Realu nie przewróci mu się w głowie to może być napastnik na lata. Słyszę jednak głosy, że po co on szedł do Realu, zmarnuje się przy Benzemie, Francuz i tak będzie grał, czy też, że czemu nie przyszedł do Barcelony w Realu czeka go ławka.
▶Po co on Realowi zmarnuje się przy Benzemie
Jeśli Zizou będzie umiejetnie rotował składem jak w sezonie 2016/17 kiedy miał kapitalną kadre to Jović na pewno dostanie swoje minuty i je wykorzysta.
▶Zizou i tak będzie stawiał na Benzeme.
Ostatnim sezonem Francuz pokazał, że wcale nie musi zostać odstawiony na ławkę bodaj 25 bramek w la liga robi swoje. Można zagrać z lekko cofniętym Benzemą i Jovicem na pozycji "9".
▶Czemu Jovic nie przyszedł do Barcy skoro w Realu czeka go ławka.
Nie można wykluczyć tego, jednak zakładanie z góry, że Serb będzie tylko rezerwowym jest nie fair. Równie dobrze można z góry założyć, że w Barcy też grzałby ławkę, bo jest nietykalny Suarez.
Prawda jest taka, że Real na dwie "9" które dadzą dużo jakości w następnym sezonie. Biorąc pod uwagę jak długi jest sezon Jovic posiadanie w kadrze takich napastników jak Benzema i Jovic moim zdaniem wyjdzie na dobre Realowi.
4
@AmigoBlancos nie 27 tylko 17 bramek w poprzednim sezonie Bundesligi ;)
1
@ToWinaSedziego
Racja 27 w całym sezonie mój błąd ;)
1
@AmigoBlancos tu też by go czekała ławka. Już widzę jak najlepszy kumpel Leo, i do tego przy tym trenerze, siada na ławce chociaż w połowie meczy...
0
@AmigoBlancos Oceniać na podstawie samego przyjścia że to bomba to trochę przesada...
Bundesliga jest bardzo słaba liga i jakoś na mnie te bramki nie robią wrażenia,bo przeskok będzie bardzo duży.
Na pewno gość z potencjałem ale co z niego wyniknie to trzeba poczekać
Przykład Paco pokazuje że naprawdę nie trzeba dużo by strzelać w Bundeslidze