- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1532 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
113
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Batys
15
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1532 Culés
0
Przeglądam statystyki z MŚ 2018 w siatkówce, przepaść jeśli chodzi o rozgrywających.
https://sportowefakty.wp.pl/siatkowka/780372/ms-2018-polacy-wysoko-w-indywidualnych-rankingach-po-zakonczeniu-turnieju/5
0
@Kubox Christenson to jest kozak. Kurczę mamy tak świetne pokolenie, a na pozycji rozgrywającego posucha. Jest ktoś obiecujący u nas?
0
@Kamiloza91 Nie ma niestety młodej krwi na pierwszą drużyna o ile ze środkowymi problemu nie ma to z rozegraniem jest słabo.
0
@Kamiloza91 Jest Marcin Komenda, Marcin Janusz, Jan Firlej czy Łukasz Kozub ale to jeszcze nie ten poziom chociaż w Komendzie widze możliwości na dobrego rozgrywającego :P
0
@Kubox Jeżeli Drzyzga trafi na dobry dzień, to jest w stanie rozgrywać naprawdę bardzo dobre piłki. Ale tak jak mówię, musi mieć dobry dzień, bo jest niestety nieregularny. Jeżeli nie, to pojawia się problem, bo nie mamy go kim zastąpić. Pokazał to chociażby wczorajszy mecz z Brazylią, gdy Łomacz albo nie potrafił zgubić brazylijskiego bloku, albo po prostu wystawiał za wysoko/za nisko/za bardzo w siatkę. Niemniej, według mnie, nawet z mankamentami na tej pozycji, jesteśmy w stanie osiągać wszystko, co zresztą pokazały ostatnie MŚ.
Jak widać, nie można mieć wszystkiego. Gdyby do tej drużyny doszedł rozgrywający na poziomie Pawła Zagumnego, to ta drużyna to byłaby BESTIA. Przychodzi Leon na przyjęcie, to gdzieś musi być ta równowaga, w postaci ubytku pozycji.
Ach, Paweł Zagumny. Z sentymentem wspominam mecze tego zawodnika, bo to co pokazywał, to naprawdę była siatkówka na najwyższym światowym poziomie. Jego kiwki, pomysły i ta zagrywka, z pozoru prosta i wygodna, a sprawiająca przyjmującym tyle kłopotu :D
0
@Kubox
0
@NeroTFP Geniusz na swojej pozycji, wpółtwórca świetnej drużyny, piękny czas 2006r, w szkole jak był mecz z Rosja, to co chwile nauczycielka "idź sprawdzić jaki wynik" wtedy mecz z Rosja czy inna potęgą to było święto, dramaturgia.
0
@NeroTFP