- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1678 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1678 Culés
4
Dziwi mnie ten hurraoptymizm. Zwolnią Valverde i przyjdzie ktoś, kto niekoniecznie musi się sprawdzić. Martinez i Koeman nie są wcale pewniakami. Jak przychodził Valverde kazdy tutaj był w ekstazie tylko przypomnę.
0
@jacobFCB niech przyjdzie w takim razie Ten Hag z ajaxu.
1
@kkbarca o - to już prędzej. Tyle ze on sam dawał dementi i zostaje w Ajaxie niestety.
3
@jacobFCB Nie każdy. Nie wrzucaj wszystkich do tej samej szuflady.
12
@jacobFCB E, e, e... Nie każdy... :DOd początku uważałem, że to nie trener dla Barcelony. A optymizm wynika stąd, że chcemy zmian. Oczywiście, że Martinez i Koeman nie są pewniakami, ale kto inny jest gwarancją sukcesów i przy tym najlepiej ładnej gry?
2
@jacobFCB
"Jak przychodził Valverde kazdy tutaj był w ekstazie tylko przypomnę. "
No chyba sobie żartujesz :D
Dużo było osób, które mówiły, że to trener zbyt pragmatyczny, że za mało ryzykuje, że jest zbyt spokojny etc. Zresztą sam tak mówiłem, że nie popieram tej kandydatury, ale będę mu życzyć by mnie pozytywnie zaskoczył...
2
@donleoJR dobrze. Zdecydowana większość.
7
@jacobFCB Nie, nie każdy był w ekstazie, wiele osób mówiło, że to nie jest trener, z którym Barcelona wygra LM i nie będzie prezentowała przyjemnej dla oka gry. Poza tym Barcelona znajduje się w sytuacji, w której trzeba podjąć ryzyko i dokonać zmian. Tylko ten nie popełnia błędów, kto nic nie robi.
1
@sidzej
"Poza tym Barcelona znajduje się w sytuacji, w której trzeba podjąć ryzyko i dokonać zmian. "
Dokładnie w tym samym momencie znajduje się dzisiaj, więc Martineza przyjmę z otwartymi ramionami.
4
@jacobFCB No i? Przecież nikt nie oczekuje gwarancji sukcesów, szczególnie w takim momencie. Chodzi o to żeby coś się w tym klubie ruszyło, a nie trzeci rok stagnacji z rzędu. Wolę zaryzykować niż oglądać kolejny taki sezon. Poza tym, bardzo dużo zależy też od kolejnych kroków zarządu, bo Valverde to tylko jeden z wielu problemów.