- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1407 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
33 odpowiedzi
barteq
17
@Bykunn 1. Nie kazdy umie inwestować2. Oddajesz jakiś procent pensji ale pracodawca daje drugie... » Czytaj dalej
81 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1407 Culés
8
A co do Valverde, osobiście się zdziwię jeśli zostanie po tym meczu, naprawdę on musi odejść, nie ma przebacz, on wraz z paroma piłkarzami którzy dawno powinni opuścić szeregi, albo grzać ławę, jeśli Bartomeu nie zareaguje to strzeli sobie w stopę
A Jordi Alba niech się zamknie, co jak co, ale on nie powinien się odzywać, bo nigdy nie płyną od niego odpowiednie słowa
1
@Chwytliwy ja tam na jego miejscu złożyłbym rezygnację. Tutaj nie liczy się co wygrałeś ale co przegrałeś. Po co się męczyć? Trzeba być masochistą żeby być dziś trenerem Barcelony.
0
@Azi No cóż, Valverde to idealny trener na takie Seville czy Bilbao, ale nie na Barcelonę raczej, zawodzi wraz z zawodnikami w kluczowym momencie, tutaj nie tylko on powinien ponieść odpowiedzialność, ale piłkarze, naprawdę zdziwie się jak nie dojdzie do korekt od nowego sezonu
0
@Chwytliwy ja tam się dziwię już bardzo dawno :) Valverde nie jest ideałem - daleko mu do Pepa. Patrząc na jego pomysły to nie jest nawet w 100% Cruyffistą. Ale nie widzę żadnego kandydata, który mógłby dać więcej. Bo jeżeli on odejdzie i nawet jeżeli przyjdzie ktoś z głośnym nazwiskiem - ktoś kto chciałby grać inną piłkę - to nie wątpię że w marcu to my będziemy po lidze i pucharach.
0
@Chwytliwy Dało się obronić Valverde rok temu, pomimo tego, że skompromitowaliśmy się z Romą, to w PK roznieśliśmy Seville w pył, a teraz szkoda gadać.
0
@Azi trzeba podjąć ryzyko, po prostu, zrobiliśmy to z lucho, to można zrobić z kolejnym.