- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1854 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
154
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1854 Culés
10
@Robertinho jak się okazuje La Rambla nie dorosła jeszcze do oznaczeń użytkowników. .... Sorry ale teraz każdy może sobie oznaczyć jegomościa @XXXXXX i bez jego wiedzy jechać po nim jak po burej suce.
Co najgorsze zaczęło to dotyczyć najmłodszych/ najsłabszych.
13
@Odesseiron Potwierdzam, czuje się dotknięty i poniżany
3
@Odesseiron oj Ale bym się cieszył jakby ktoś mnie tak tyrytyry poszkalował mmm
0
@Socjopata dotknięty? Ostatnio popularny temat :D
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Odesseiron Bo to powinno działać na zasadzie, że mogę odpowiedzieć kilku osobom uczestniczącym w danej dyskusji ale za pośrednictwem tego, że np. klikam w danych nick i mi dodaje odbiorców do komentarza, a nie, że sobie napisze gdzie chce i kiedy chce @xyz** i już wywołuje gościa do tablicy.
0
@kerouac mmmm miodzio.
4
@MesQueUnClub_87 Tak jak teraz jest spoko. Niektórzy muszą po prostu do tego dorosnąć. Można trochę pożartować, ale trzeba mieć umiar :)
13
@Odesseiron Nie bez wiedzy, bo każde oznaczenie wysyła powiadomienie :)
0
@krzychu1526 usunąłem, bo jeszcze bys wziął na serio^^
0
@kerouac wyrzucasz mnie drzwiami, wracam oknem.
0
@SeeleyBooth Dla mnie tak jak teraz jest idealnie, bo mogę np. jakiś post skierować do konkretnego użytkownika, żeby mu coś pokazać, albo po prostu zagaić, ale gdyby to zaczęło się wymykać spod kontroli to należało by to ograniczyć w taki sposób, wiesz...w internecie zawsze każdy będzie robił co będzie chciał i można mówić.
0
@Odesseiron Ale jak to się różni od faktu, że ktoś obrażał daną osobę bez onaczenia jej? Obie kwestie to przekroczenie regulaminu. Wystarczy zgłosić taki post, a Moderacja się tym zajmie.