- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2268 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
28
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2268 Culés
0
PES jest genialny, znowu odkryłem tyle możliwości modowania że o matko :)
0
@Chwytliwy 2019?
0
@Chwytliwy Jakie jeśli można wiedzieć? :)
0
@donleoJR Dodania aż 300 stadionów, i po każdym na 1 drużynę
1
@JimMorrisonFCB 2017, jakoś 2019 nie chcę, bo za dużo miałbym roboty, PES 2017 dopracowałem niemal do perfekcji w tej kwestii
0
@Chwytliwy A facekit'y itp też?
1
@JimMorrisonFCB Jasne, ba, nawet grafikę wyrenderowałem na podobną do pes 2019
0
@Chwytliwy Nieźle, pograłbym sobie, ale czasu brak niestety.
2
@JimMorrisonFCB Hah, no cóż, niestety, oczywiście transfery itp, no cóż, zajęło mi to 2 lata
0
@Chwytliwy Genialna gra ;)
0
@Chwytliwy O kurczę, to naprawdę sporo pracy w to włożyłeś. Zamierzasz gdzieś to wrzucić do pobierania?
0
@JimMorrisonFCB Raczej nie, dla siebie zostawiam, bo jednak ten projekt ma sporo jednak wad mimo wszystko, musiałbym jeszcze ogarnąć młodzież w niektórych sektorach,a to w chuk pracy, oraz mam problemy z karierą gdy chcę zagrać, na poprzednim kompie nie miałem, a tutaj? No cóż
0
@kkbarca Jak każdy PES, PES z licencjami zjada FIFE, i taki jest fakt
0
@Chwytliwy Miałbyś może jakiś link do tych stadionów? Bardzo mi się podoba w PES że można ustawić kamerę jak się chce wygląda to wtedy bardzo realistycznie :)
0
@donleoJR https://www.pes-patch.com/2019/05/mega-lancamento-stadium-server-mais-de-300-estadios-autoswitcher-7-0.html
Jeśli posiadasz autoswitcher i ogarniasz poradniki ze wstawianiem to będzie easy