La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1297 Culés

0

Jest tutaj ktoś w ogóle za pozostaniem Valverde na następny sezon?

3

@Piorun Nikt już chyba nie chce hatricka od Valverde.

8

@Piorun W La Lidze może zostać, ale nie w Barcelonie.

29

@Piorun MarioVeB naczelny buntownik fcbarca.com

1

@Piorun Na pewno się ktoś znajdzie. Na szczęście wśród tych "paru" są ludzie, którzy mają jakiekolwiek logiczne argumenty, bo reszta nadal ślepo wierzy.

4

@l0Messini Nie dokuczaj mu bo jeszcze na księdza pójdzie.

0

@Piorun Ja.

2

@Piorun Powiem tak-wolę pozostanie EV niż jego zwolnienie i szukanie kandydata na siłę.Jak zarząd ma plan to jak najbardziej.

5

@kkbarca Albo moderacja usunie wątek, jak to nieraz ma miejsce.

0

@macio_944 No właśnie. Sam skłaniam się raczej do pozostania, ale trzeba wziąć wzzystko pod uwagę, żeby mieć te logiczne argumenty.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?