- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1048 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
175
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
6
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1048 Culés
1
Moim zdaniem absolutnie nie powinnismy sprzedawac Cou po tym sezonie, lecz musimy mu dac szanse pod wodza innego trenera. Trenera ktory bedzie w stanie wycisnac z niego ( i wielu naszych zawodnikow) to co najlepsze. Trenera ktory przyjdzie i powie " od dzis niezaleznie od dokonan, od statusu KAZDY bedzie zapierniczal podczas kazdego meczu, KAZDY bedzie zostawial serducho na boisku bo TU JEST BARCELONA"
Pytanie tylko czy nasz zarzad zdecyduje sie na zmniane trenera na kogos z jajem, na kogos kto jak trzeba to i opierniczy podczas meczu i rzuci bluzgiem zeby tylko zmusic zawodnikow do wiekszego wysilku. Moim zdaniem nie gdyz obecny trener swietnie wpisuje sie w ogolny zarys naszego klubu. Ulozony, spokojny , kulturalny, zawsze opanowany. Tak jak nasz klub wzor do nasladowania. Bo Barca to taki gentleman Europy.
Tylko z calym szacunkiem dla Valverde za jego kadencji blizej nam do bycia frajerem Europy . I zeby to zmienic trzeba nam zmiany na stanowisku trenera.
0
@marcinnikt Jak możesz uważać nas za "frajerów", skoro pod wodzą Valverde zdobyliśmy dwa mistrzostwa kraju i przynajmniej jeden Puchar Króla. Ja rozumiem emocje i przysłowiowe wkurzenie, ale no nie możemy też czuć się jakimś tam małym, śmiesznym teamem. FC Barcelona pod wodzą Valverde jednak dużo wygrała. Też co raz bardziej dostrzegam potrzebę zmiany trenera, ale z całym szacunkiem, odejdzie jako dobry trener, a nie kolejny przegrany.
1
@marcinnikt dla Coutinho nie było, nie ma i nie będzie miejsca w Barcelonie. to nie jest skrzydłowy ale też nie pomocnik. Najlepiej pewnie by grał na 10 ale tam to i tak Messi biega
1
@szymon351 Nie odbieram mu dokonan na podworku krajowym.
Ale nasze dwie kompromitacje w Rzymie i Liverpoolu zakrawaja po prostu na miano frajerstwa.