- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1562 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
90 odpowiedzi
PIWOSZ89
5
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1562 Culés
1
Priorytety transferowe:
Napastnik - mimo, iż Suarez jest wciąż jednym z najlepszych napastników to ewidentnie widać jak jego dyspozycja z sezonu na sezon pikuje w dół. W 2016 osiągnął szczyt formy, a potem to każdy widzi jak się dzieje. Nie mówię tu o sprzedaży Suareza tylko chciałbym zawodnika, który realnie będzie wstanie rywalizować o pierwszy skład z Urugwajczykiem.
Lewy obrońca - potrzebny jest zmiennik dla Alby. I tutaj ciekawą opcją wydaje się powrót Cucurelli.
Prawy obrońca - Semedo pokazuje, że nie jest zawodnikiem na miarę Barcelony, zbyt sztywny w ofensywie. Roberto na tej pozycji często kryje na radar i często jest ogrywany - to nie jego pozycja. Mam świadomość, że ciężko znaleźć dobrego PO na rynku, więc albo rozbijamy bank na Trenta czy Kimmicha albo stawiamy na mało znanego młodego zawodnika i liczymy na jego sukcesywny rozwój. Może Wague?
Bramkarz - odchodzi Cillessen i potrzebny rezerwowy dla Matsa. Może Iniaki Pena? Albo bramkarz 30+, który będzie gwarantem jakości, gdy nie będzie mógł bronić Stegen. Marzy mi się Fabiański.
Komentarz usunięty
2
@NaFazieHitman Roberto też nie jest geniuszem, ale po samych asystach można zobaczyć to daje więcej w ofensywie. Tak czy siak potrzebny nowy prawy obrońca.
0
@Katalonbar Zaczynasz transfery od piłkarzy? Wyłącz fife włącz myślenie
0
@Katalonbar Napastnik zgadzam się,
Lewy obronca zgadzam sie
Prawy obronca nie zgadzam się
Bramkarz to logiczne
Dorzuciłbym śpd który będzie grał za tego wolnego muła Busquetsa.
Rakitic to samo, szczescie ze de Jong będzie juz w lecie
0
@masa11 ????