- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 776 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 776 Culés
0
Jeżeli dołączy de Ligt a zostaniemy z Pique, Lengletem czy Umtitim to w przyszłym sezonie widzę grę 3 obrońcami.
1
@VamosGirl No ja alby na wahadle czy Roberto i semedo kompletnie nie widzę, nadal będziemy grać 4
1
@VamosGirl I jakbyś to widział z obecną kadrą?
1
@VamosGirl Może po prostu będą często rotacje na środku obrony. Każdy z nas pamięta jak fatalene początki sezonu ma Pique
1
@Chwytliwy Ja to kompletnie Semedo nie widzę z prawej strony, ale to już temat na inne miejsce i inny czas. Zaraz mnie jego fanboye zjedzą.
1
@VamosGirl Po co zmieniać coś co świetnie funcjonuje. Grając na trzech stoperów i dwa wahadła tracimy jednego zawodnika. Jeżeli masz Semedo i Albe na tych pozycjach to brakuje miejsca dla jednego zawodnika. Dla Alby takie ustawienie nie jest korzystne on fajnie wygląda kiedy w odpowiednim momencie wchodzi do pierwszej linii.
0
@BigShaq Jeżeli Wague poprawi się w defensywie i nabierze doświadczenia on powinien być obok Roberto wyborem na PO
0
@Coutinho007 To jest jasne. Dobrze zrobią mu te mecze, które dostaje teraz. Niestety, ale on zawstydza Semedo w ataku notując w 180 minut więcej kluczowych podań niż Semedo w całym sezonie. Prawy obrońca w Barcelonie nie może być tak dramatycznie słaby w ofensywie, zwłaszcza patrząc na to, że Messi z prawej strony schodzi do środka.
0
@BigShaq W ofensywie zjada Semedo a jest 5 lat młodszy i dużo mniej grał z 1 drużyną. Semedo już 2 lata tutaj siedzi i dalej w ofensywie mu wyłącza mózg a jak juz się ba coś decyduje to wrzutka na pałę ewentualnie kółeczka z piłką i wycofanie do tyłu.
0
@Coutinho007 Ja jestem za opcja pożegnania Portugalczyka, ale wątpię w to bo Ernesto widzi w nim jakieś opcje taktyczne. Widziałem na Twitterze, że Semedo według statystyk jest NAJGORSZYM prawym obrońcą ligi jeśli patrzymy na ofensywę. Nie przystoi.
Vamos Wague!
0
@BigShaq Jest jeszcze podobno opcja że Juve sprzeda Cancelo, odbiło mi się o uszy, że ma spine z Conte więc taką zamiana była by też bardzo fajna a Cancelo w porównaniu do Semedo daje jakość i z przodu i z tyłu.