- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1547 Culés
Gorące dyskusje
Batys
11
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
kodi77
91
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1547 Culés
3
Polecam ciekawy artykuł
Polska Kuwejtem Europy?
https://gloria.tv/article/m93M3WQ3Cx7d4Tns9pfLWg3Hr
Wgl w Sekowej koło Gorlic wybiła ropa xDDD
https://nczas.com/2019/04/21/w-polsce-jak-w-kuwejcie-samoistny-wyciek-ropy-i-gazu-w-sekowej-kolo-gorlic-moze-trwac-nawet-do-kilku-tygodni/
0
@Kubox oho zaraz tam amerykańce się zjadą
1
@Jackpb1234 Oni niech sie lepiej Koreańcami z północy zajmą.Ale tam nie ma co ukraść to to pie.dolą domniemnani orędownicy pokoju na świecie....
0
@Kubox Bełkot trochę. Brak jakichkolwiek odnośników do badań z których brane są te wartości już mocno uderza w rzetelność artykułu. Tym bardziej nie powiedziane, jak oni wyliczają wartość tych złóż. Liczą to "masowo", czy może trochę mądrzej - biorą już pod uwagę koszt wydobycia (jak są bardzo głęboko, to oczywiście zarobek jest średni). Nie wiadomo. A to przecież ważne.
Lata tam prof Kozłowski, który jest tak bardzo ceniony w USA, że nie ma o nim żadnych informacji w Google.
A tak zaglądając w bliże mi rejony (nie interesuje się geologią, więc mogę się mylić tam wyżej), to we wstępie mamy bzdurę: "Dla przykładu Niemcy w swojej konstytucji nadal uznają granice sprzed 1937 roku. "
To znany fejk. Jedyny fragment w niemieckiej konstytucji o tychże granicach, to ten: "Niemcem w rozumieniu niniejszej Ustawy Zasadniczej z zastrzeżeniem odmiennej regulacji ustawowej jest każdy, kto posiada niemiecką przynależność państwową lub jako uciekinier albo wypędzony narodowości niemieckiej lub też jego współmałżonek albo potomek znalazł przyjęcie na obszarze Rzeszy Niemieckiej według stanu z 31 grudnia 1937 r. "
Czyli całkowicie nie o to w nim chodzi.
P.S: "Polska leży wskutek unikalnego zbiegu czterech płyt tektonicznych" xDDD