- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1517 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
91 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
PIWOSZ89
5
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1517 Culés
42
FC Barcelona przygotowuje ofertę 50 mln euro za Lukę Jovicia. (The Guardian)
Manchester United jest faworytem do pozyskania Antoine Griezmanna z Atletico latem. (Sport)
Manchester City chce pozyskać Saula Nigueza jako alternatywę dla Fernandinho. (MEN)
Lazio jest bliskie pozyskania latem Alberto Moreno z wolnego transferu. (Independient)
Manchester City to kolejny zespół zainteresowany pozyskaniem Joao Felixa z SLB. (ESPN)
Tottenham jest zainteresowany pozyskaniem Matiasa Vecino z Interu Mediolan po zakończeniu sezonu. (Tuttosport)
Po zakończeniu sezonu AC Milan zamierza złożyć ofertę za Richarlisona z Evertonu. (Milan News)
Leonardo ma zamiar spotkać się z agentem Andrea Contiego w sprawie przedłużenia umowy. (Calciomercato)
Inter Mediolan jest zainteresowany pozyskaniem Luciena Agoume za którego Sochaux chce 4-5 mln euro. (CdS)
15
@Odesseiron Kurde oby kupili Lukę Jovicia, bo jak zobaczę Antosia w koszulce Barcy kosztem Jovicia i De Lighta to wyjdę z siebie i stanę obok.
8
@SHIBA A ja nie chcę De LigHta
5
@Odesseiron Jeśli Saul i Griezmann odejdą to może być niestety początek końca silnego Atletico
0
@patry295 I tak jedyny pożytek z nich to zwiększanie poziomu ligi i odbieranie Realowi wicemistrzostwa.
6
@Kompletny A nie o to chodzi, żeby liga była ciekawsza i silniejsza? Czy może wolisz typ ligi à’la Ligue 1, gdzie PSG klepie wszystkich jak leci?
0
@Odesseiron Ciekawe kto kupi felixa
0
@Chwytliwy Obstawiam że zostanie w Benfice