- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1666 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
26 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1666 Culés
2
Polecicie stronę na której kupię fajny komplet Fc Barcelony chrześniakowi? Bo niestety widzę po przyjeździe do Wrocławia że śmiga w koszulce Ronaldo na klubowe treningi i trzeba młodemu poprawić gust :D coś typu podstadionem.
17
@AboveYou A ile ma lat? Może po prostu ma już określoną orientację seksualną.
0
@Wawrzyszewski Żałosne. 6 lat ma.
1
@AboveYou Nie widzę nic żałosnego w mieniu 6 lat, normalny wiek. Może woli Ronaldo i tyle. :D
0
@Wawrzyszewski Ojciec mu kupił, który się nie interesuje piłka.
A co do tego co jest żałosne to dobrze wiesz i nie rób z siebie debila mimo że bardzo dobrze Ci to wychodzi.
1
@AboveYou Jeżeli jest fanem Ronaldo to mimo wszystko darowałbym sobie nawracanie go na siłę, mimo że jest młody i może mu się zmieni. No chyba że sam nie przywiązuje wagi do tego że to akurat Ronaldo
1
@Striker Przecież z nim rozmawiam i pytam :D młody jest na etapie " lubię tego i tego". A z klubow lubi Barcelonę, Juventus, City. Nie jestem takim Idiotą żeby mu na siłę dyktować :D
EDIT. To poleci ktos jakaś fajną stronkę?
Bo nie zrobiłem tego tematu po to by jakis wafel rzucał aluzje na temat orientacji seksualnej 6letniego dziecka :)
1
@AboveYou Dziękuję, znajduję uznanie w słowach mistrza. (nie bij)
0
@Wawrzyszewski Porobiles z siebie klauna to już mozesz omijać ten temat i nie przeszkadzać.
1
@AboveYou Oficjalna strona nike.
0
@Rewolucja123 A nie wiesz jak się długo czeka na dostawy od nich?
0
@AboveYou Nie wiem, bo nic u nich nie zamawialem. Szkoda, ze kolega wyzej stracil twoj czas.
6
@AboveYou Gość napisał komentarz dla jednych śmieszny(patrząc po zielonych dla większości) dla innych nie, ale co z tego? Fifa rafa co to nie ja, fajnie pośmieszkować, ale jak już ktoś coś powie nie tak w stosunku do nas to wielka spina? Trochę dystansu, by się przydało!
0
@patry295 No ze mnie nie smieszkowal. A jeśli dla Ciebie 17 osób to większość tutaj to nie mam pytan.