- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1430 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1430 Culés
4
"Zapowiedź meczu Olympique Lyon - FC Barcelona
Największa niewiadoma całego zestawienia - czym takim jest ten Lyon? Kiedyś to był mistrz Francji przez zasiedzenie i seryjny pucharowy kat Realu Madryt, a dziś? Trudno powiedzieć, bo jedyne streamy z ligi francuskiej, które kogokolwiek obchodzą, to te z meczów PSG - ewentualnie Monaco, jeśli komuś się zawiesi przeglądarka. Lyon znają tylko wyjadacze Fify, którym znudziło się granie porządnymi klubami i szukają mocnych wrażeń.
OL to jednak wciąż francuski klub, więc wiadomo, czego można się spodziewać - jest tam jakiś Dembélé, jest jakiś Traoré i zbiorą od Barcelony w czambuł. Zarówno historia, jak i wartość sportowa, są po stronie Katalończyków - ale na niekorzyść Lyonu najbardziej przemawia to, że Messi zerwał się z łańcucha. Podobno strasznie go wk***iło, że w grudniu nie dostał balonika i postanowił osobiście zamknąć temat piłki nożnej. Można się tylko domyślać, co na to zarząd klubu, ale pewnie dręczą go w wygłuszonej piwnicy pod La Masią, żeby w każdy mecz wjeżdżał jak banda karłów na brodzik.
Werdykt: jeśli Messi będzie w formie, to Barcelona gładko opędzluje Lyon, a jeśli nie będzie, to Lyon po prostu przegra."
Źródło: fanpage Melodroma.
1
@macio_944 Nie ma szans by łatwo wygrac ten mecz. Wielu mówi że to liga ogórkowa ale nie ma drugiej gdzie piłkarze są tak doskonale przygotowani fizycznie i motorycznie. Jeżeli będzie remis bramkowy to będę bardzo zadowolony. W rewanżu powinniśmy sobie poradzić.