- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1126 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1126 Culés
4
A co to? Thiago do Espanyolu? Bo u nas to raczej miejsca już nie ma.
#TIKI-TAKA #WiemZeWiarygodnoscTheSunJestMniejszaNizWiarygodnoscMojegoKotaKtory
UdajeZeNiePodrapalMebli
1
@KamQiX Jego szansa była w tamtym okienku, teraz niech spada na drzewo.
1
@D10SLEO Spada na drzewo? Przecież on chciał tylko Segura nie xD Nie ma dla niego miejsca teraz to fakt, ale jakby to zależało tylko od zawodnika to by do nas wrócił.
3
@masq Mamy Arthura młodszego, który jest dużo mniej podatny na kontuzję i wydaje mi się, że jest lepszy od Thiago i może być jeszcze lepszy.
0
@KamQiX Jedyna opcja byłaby wtedy jeżeli odszedłby Rakitic a z tych środków udałoby się sfinansować transfer Thiago. Czyli mało realne. Nie sądzę też, aby Thiago był bardzo rad z takiej wymiany bo nikt mu miejsca w składzie nie da za darmo.
Ogólnie pomysł wydaje mi się ciekawy i fajnie byłoby gdyby Thiago wrócił. Ale wolę Rakitica (lepsze zdrowie i wydolność) nawet jeżeli jest mniej kreatywny niż nasz wychowanek.
0
@Azi Rakitic pewnie i tak odejdzie, bo w Lato przychodzi De Jong.
0
@daniel32778 Dlaczego miałby odejść? Na dziś brakuje nam zmiennika w środku pola dla Busiego/Rakitica. Przyjście de Jonga łata tylko dziurę. Nawet jeżeli do drużyny dołączy Oriol to Sampera od lata nie będzie, wiec raczej niewiele się w tej kwestii zmieni. Myślę że Rakitic powinien pograc u nas jeszcze 2-3 sezony ale powoli tracić na znaczeniu dla pierwszej 11 aż będzie po prostu zmiennikiem. W międzyczasie do drużyny powinien być też włączany Riqui Puig.