- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1754 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
24
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1754 Culés
18
"KFC Uerdingen, nowy klub Adama Matuszczyka, zaprezentował go na swojej stronie internetowej zdjęciem Tomasza Jodłowca"
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/51356312_1098532546995543_668361481795928064_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=0c5fd8f180ae73b985b3dad4c6eddb73&oe=5CB2D9A0
0
@Danny Gaucho Hit.
1
@Danny Gaucho Matuszczyk miał być wielką gwiazdą :P
1
@SeeleyBooth Szkoda strzępić ryja ^ ^
0
@Kajtek77 Ta, Wolski i Kosecki też ^ ^
0
@Danny Gaucho Kosecki jedynie co pokazał to... dupę.
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTo0DOg8yVoTKZWKa97AcnogMFZZ0TZK7KvbxWywQi0zY9136Gg.
0
@Danny Gaucho Aż mi się przygotowania do Euro 2012 przypomniały. Wolski, Matuszczyk i Kamiński. Nasze nadzieje :D
2
@Danny Gaucho Wolski akurat to świetny talent był. Kontuzje go zniszczyły. Do dzisiaj pamiętam jego pierwszego chyba gola w Ekstraklasie. Jak odbił sobie piłkę piętką i huknął w okienko.
jak ktoś nie widział to zachęcam, tak strzelał 19 latek
0
@SeeleyBooth Dzięki somsiedzie, już nie chce dokończyć obiadu. Dobrze, że dzisiaj nie Niedziela, bo w kościele zdenerwowany bym siedział.
0
@Kajtek77 Zagrał któryś wtedy w ogóle? Chyba nie. Popraw mnie, bo nie pamiętam ^ ^
1
@Danny Gaucho Nie wiedziałem, że somsiad taki delikutaśny.
5
@SeeleyBooth Sam somsiad jest kutaśny. Będzie mnie tu wyzywać, kanalia jedna.
0
@Danny Gaucho Mi się wydaje że żaden nie zagrał. Smuda wolał Głowackiego i Dudkę niż Kamińskiego.
1
@Kajtek77 Obecnie z tej trójki tylko Kamiński czasem jest przymierzany do kadry. No cóż, życie zmienia się jak w kalejdoskopie. Powiedziałbyś, że Klich wróci do kadry? bo też tułał się po tych klubach i tylko w Holandii mu wychodziło.
0
@Danny Gaucho Piłka jest przewrotna. Chciałbym zobaczyć jeszcze w reprezentacji Mierzejewskiego. Nawet w meczu towarzyskim.
0
@Kajtek77 O Andrzejku to można by było pisać i pisać, dlaczego mógł(bo teraz to już chyba nie ma co oczekiwać) wrócić do kadry. Zawsze byłem na tak.