- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1997 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
158
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1997 Culés
2
Jurek ma rację Polska to dziki kraj.
Niech w końcu to prawo się zmieni i zaczną karać przestępców bez żadnej litości, a nie często dostają jakieś śmieszne wyroki.
5
@BaRcA!FaN UE nie pozwala na 'definitywną' karę.
3
@Kettger Ja nie mówię tylko o karze śmierci. Często za pobicia, rozboje, udział w zorganizowanej grupie przestępczej itd. dostają takie śmieszne wyroki, że to jest kpina.
6
@Kettger Nie pozwala przede wszystkim karta praw człowieka , nie uprawiaj teraz jakiej durnej polityki
0
@BaRcA!FaN Jak ten gościu nie dostanie dożywocia bez możliwości jakiejkolwiek przepustki czy wykonywania telefonów to na prawdę będzie można powiedzieć, że nasz kraj upada. Mamy tak chore prawo, że często wyroki za durną roślinę są większe niż za zrobienie komuś krzywdy, a wiele spraw idzie pod dywan i jest uciszane przez media.
0
@PawkoFCB No w Polsce opłaca się być przestępca. Wyroki niskie, często tylko zawiasy.
0
@MarioVeB! Że też Twoje prowokacje mają jeszcze poklask na tej stronie. Z dnia na dzień coraz bardziej żałosne próby udowodnienia sobie i innym, że ktoś 'uprawia politykę', albo 'godzi w interesy'. Wszyscy są źli, dopóki nie spojrzysz w lustro.
1
@Kettger Prawda jest dla Ciebie prowokacją? Żałosne
Radze zapoznać się co podpisała Polska i jakie są podstawowe prawa człowieka do których kraj się zobowiązał.
Nie wiesz poczytaj ,ale nie uprawiaj manipulacji ,że to UE taka bee .Pod narracje nie będzie ci pasować? mówi się trudno.
0
@Kettger Ale prawdę napisał. To nie UE nie pozwala, ale jeden z protokołów Rady Europy.