- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1348 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
177
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Deathwing112
9
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1348 Culés
21
W trakcie meczu widziałem także mnóstwo hejtu na Alenę i w sumie zastanawiam się dlaczego. Moim zdaniem zagrał przyzwoicie. Jego pozycja w trakcie meczu się zmieniała. Ofensywny pomocnik, grał także tuż obok Busquetsa, przez chwilę na pozycji fałszywej dziewiątki. Kilkukrotnie próbował prostopadłych zagrań i kilka razy wyszło mu to bardzo dobrze, kilka razy trochę zabrakło, by któryś z zawodników doszedł do podania, ale można bić brawa za próby. Od początku na dużym spokoju, aktywny. Mi się dzisiaj jego gra podobała. Solidnie.
0
@ViscaBarca123 "W trakcie meczu widziałem także mnóstwo hejtu na Alenę i w sumie zastanawiam się dlaczego."
Odpowiadam: Bo to La Rambla ;)
5
@Witekk10 No tak, czasami powinno się unikać wchodzenia tutaj w trakcie spotkań, bo można się załamać.
5
@ViscaBarca123 Populizm.
Chumi gra źle, Miranda fatalnie, a to dorzucę jeszcze Alenę i napiszę jaka ta szkółka jest beznadziejna.
3
@ViscaBarca123 Dla mnie Alenia w drugiej polowie ogółem najlepiej zagrał z całej 3, bo Vidal obniżył loty, a Busi nadal był mierny, moim zdaniem warto na niego stawiać
0
@ViscaBarca123 Przecież Alena zagral bardzo dobrze
0
@ViscaBarca123 Bardzo dobra technika i wyjscie spod pressingu Aleni. Aczkolwiek jego podania są strasznie słabe. Dzisiaj albo za mocno albo za lekko w wydawałoby się łatwych sytuacjach.
0
@ViscaBarca123 Odpowiedź jest banalna. La Rambla to siedlisko dzbanów (zamiast dzban można sobie wstawić co kto lubi jeśli ktoś jest taki wrażliwy i określenie dzban go przerasta).