- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1009 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1009 Culés
7
Boże Coutinho to nie skrzydłowy do cholery...
1
@Hushovt No wlasnie jest skrzydlowym.
1
@Rewolucja123 Nie nie jest jest to pomocnik ofensywny na 10 powinien grać lub w środku na skrzydle traci swoje walory...
3
@Hushovt Ponad 140 meczy jako lewy skrzydlowy, ponad 100 jako 10, ponad 20 PS, reszta meczy na innych pozycjach.
1
@Rewolucja123 Popatrz się gdzie on się ustawia, skrzydłowym jest tylko z nazwy a tak naprawdę najlepiej czuje się na środku po czym to widać..
0
@Rewolucja123 Nie znasz się na futbolu.
1
@Slawek1999 Masz racje, to jest lewy srodkowy pomocnik ofensywny, dlatego gra z lewej strony, a nie jako srodkowy pomocnik.
1
@daniel32778 Ty tez sie nie znasz, ja sie kieruje danymi. Xavi z reszta tez sie nie zna na futbolu I Valdek nie ma DNA Barcelony, tylko jest przypadkowym medrcem.
0
@Rewolucja123 I na skrzydle z niego pożytku nie ma bo jest za wolny na skrzydłowego...
0
@Hushovt Tak samo w srodku pola. :)
0
@Rewolucja123 Valverde to najlepszy trener na świecie i tego się trzymajmy :D
0
@konrad1661 Nie jeste najlepszy, ale jest jednym z wielu, ktorzy sa dobrzy. Zidane, Guardiola, Allegri, Simeone, Klopp, Deszamp itd.
0
@Rewolucja123 Ty byś Valverde bronił nawet jakby był na ostatnim miejscu, zakochałeś się w nim czy o co chodzi?
0
@Rewolucja123 Jak juz piszesz nazwiska trenerów to rób to dobrze a cou grał o wiele lepiej w pomocy :)
0
@Rewolucja123 Iniesta był ŚP, a też grał z lewej strony, ciekawe...
0
@Hushovt Nie mam pojecia jak sie pisze jego nazwiska, a ty pisz je z duzych liter.
0
@Rewolucja123 Za to ty się znasz najbardziej. Cou może i grał sporo spotkań w karierze na skrzydle, ale nigdy nie był i nie będzie skrzydłowym. W Reprezentacji Brazylii nie dublował Neymara i grał za nim i za plecami Jesusa. To był ŚPO.