- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1324 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
74 odpowiedzi
draxidox
17
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1324 Culés
12
Hmm, mam nadzieję, że informacje Sportu, że De Ligt się od nas oddala okażą się nieprawdziwe, ale jeśli miałoby się tak rzeczywiście stać, to może warto będzie pozyskać tego Jeana-Claira Todibo? Chłopak znakomicie gra w tym sezonie, dopiero za 3 dni będzie obchodził 19. urodziny, a po sezonie będzie do wzięcia za darmo. Patrząc na statystyki, to w wielu momentach wypada lepiej niż np. Marquinhos.
Takie szybkie porównanie:
Todibo vs. Marquinhos (statystyki w przeliczeniu na mecz):
Odbiory; 2;1 --- 2,3
Interwencje obronne; 1,4 --- 1,2
Wybicia; 6;2 --- 2,9
Przedryblowany; 0,2 --- 0,9
Zablokowane strzały; 0,5 --- 0,6
Dryblingi; 0,5 --- 0,1
Podania; 42 --- 74
Celność podań: 85% --- 92%
Długie piłki; 1,6 --- 3,5
Bardzo ładnie. De Ligt mimo prawie takiego samego wieku ma dużo większe doświadczenie i rozgrywa już któryś sezon na wysokim poziomie. Jednak Todibo za darmo, to bardzo ciekawa opcja. Będę śledził grę chłopaka.
2
@ViscaBarca123 Umiejętności obronne całkiem spoko. Gorzej z operowaniem piłki, a u nas wymagane jest to na wysokim poziomie. Z drugiej strony dobrze, że jest jeszcze młody więc mówiąc metaforycznie jest w czym rzeźbić.
3
@SeeleyBooth Wyprowadzenie pilki podobno na wysokim poziomie. Chlopak gral kiedys jako pomocnik.
0
@ViscaBarca123 Kiedyś była mowa o takim obroncy,jak Upamecano z RB Lipsk. Co z nim obniżył loty?
0
@ViscaBarca123 Skończy się tak że nie kupią De Ligta ani De Jonga i zostaną z Rabiotem. Nie wiem czy De Jong taki potrzebny ale skoro interesują się Rabiotem to chyba miejsce jest na pomocnika
0
@ViscaBarca123 Z dwójki Holendrów wolę jego niż de Jonga. Nie wiem czemu niektórzy wolą kolejnego grajka do środka pola, gdzie jest wszystko okej i w canterze są pomocnicy z potencjałem. Gorzej u nas z obrońcami, a zapowiada się, że ten chłopak będzie topowy. Jak nie teraz to pewnie nigdy go nie zobaczymy na Camp Nou.