- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1593 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
3
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1593 Culés
1
Jak myślicie kiedy skończy się hype na filmy Marvela? Moim zdaniem po Avengers 4, wtedy Disney może mieć problem z tym żeby tworzyć kolejne tak kasowe filmy.
Według mnie obecnie kino jest już przesycone produkcjami o superbohaterach. Ja sam kończę oglądanie filmów z MCU po Avengers 4 bo właśnie wtedy najpewniej nastąpi kulminacyjny moment w całym uniwersum. Teraz obejrzałem wszystkie filmy(większość w TV)z MCU aby mieć spójność świata i po prostu z sentymentu, bo pamiętam jak oglądało się kreskówki Marvela. Po Avengers 4 rozstaje się z tym uniwersum, mam już przesyt tych filmów. A wy co sądzicie o dalszym rozwoju MCU?
9
@ShinobiQWE Hype bardzo długo jeszcze nie minie. Po A4 zacznie się nowy cykl, więc masa nowych bohaterów do wyboru. Poza tym dochodzą jeszcze odzyskane prawa między innymi do X-menów :)
2
@ShinobiQWE Filmy o superbohaterach mają się dobrze od dziesiątek lat. I to się raczej nie zmieni. Zmienia się tylko publiczność. Ja na przykład obejrzę jeszcze kolejnych Avengers i na tym kończę swoją przygodę z tym uniwersum. Ale mój syn w zasadzie dopiero ją zaczyna.
1
@Danny Gaucho Będzie pewnie tak jak piszesz. Filmy na podstawie komiksów w ostatnich latach przeżywają prawdziwe odrodzenie. Genialna trylogia Batmana od Nolana, świetny Logan i 2 części Deadpoola, całkiem znośne nowe części X-Men, i no MCU czyli coś co zawsze chciałem zobaczyć na ekranie w kinie. Oglądając kreskówki Marvela myślałem sobie jak to byłoby super obejrzeć tych bohaterów w jednym filmie.
Ja sobie już na pewno odpuszczę, chyba że zerkne na pojedyncze filmy jak będą dobrze oceniane.
1
@Odesseiron Ale przyznasz że kiedyś nie wychodziło tyle filmów w jednym roku na podstawie komiksów. Teraz 3 filmy z MCU, filmy od DC a do tego kilka seriali. Moim zdaniem Marvel w ostatnim czasie idzie coraz bardziej na ilość, ich produkcje są bardzo podobne i mało która wnosi coś nowego. Większość po prostu powiela schemat.
1
@ShinobiQWE Oczywiście masz rację. Dopóki będą mogli wyciskać tę cytrynę, to będą to robić hurtowo. Potem zrobią przerwę na kilka lat i cykl rozpocznie się na nowo.
3
@Odesseiron Cykl MCU zaczął się kiedy miałem 15 lat. Iron Man bardzo mi się spodobał. Gdyby to zaczęło się teraz to pewnie nie zrobiłby na mnie takiego wrażenia bo człowiek już starszy i coraz mniej bawią go tego typu filmy. A tak przy kilku filmach bawiłem się świetnie. Najlepiej wspominam serię Avengers, Iron Mana 2, Capa 2 i 3 oraz Strażników Galaktyki. Avengers 4 to będzie takie domkniecię klamry i rozstanie z ulubionymu bohaterami.
0
@ShinobiQWE Disney nie będzie miał z tym problemu. Po najnowszych Avengersach przyjdzie pora na nowych bohaterów. Postacie takie jak Spidey dalej będą nakręcać fanów. Do tego dojdą pewnie nowi X-men może F4 i wszystko rozkręci się na nowo.
0
@ShinobiQWE Nie ma takiej opcji. Pierwsza seria pt: Avengers się kończy ale są kolejne składy złożone z superbohaterów jak choćby Young Avengers, Mighty Avengers czy West Coast Avengers. Świat Marvela jest tak bogaty, że nie ma takiej opcji aby to się znudziło ;)