- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1391 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
18
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
61 odpowiedzi
doc
3
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
ranger3120
26
https://wykop.pl/cdn/c3201142/97619538e7ad6e6f49821b5fb841becbe0467dcdd7938336657ca390d701ece3,w400.... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1391 Culés
2
Spotkałem się już z głosami, że mamy łatwą grupę i w ogóle, że wyjście z niej to formalność :D Oj żeby ta nasza polska pewność siebie nas nie zgubiła po napompowaniu tego balonika (kolejny raz) jak to było podczas MŚ, kiedy wg wielu też mieliśmy pewny awans już po losowaniu :D
0
@PawkoFCB Serio? Ja głównie spotykałem się z opiniami, że grupa na MŚ nie będzie wcale łatwa.
0
@PawkoFCB Polska z wielkiej litery.
37
@Fawrf Nie, bo "polska" występuje tu jako przymiotnik
2
@Danny Gaucho Są asy na różnych forach, którzy nawet nie wiedzieli kto gra w takiej Kolumbii czy Senegalu albo pierwszy raz słyszeli nazwę takiego państwa i "łeee kurła, to nie może być nikt dobry"
3
@Fawrf W tym przypadku "polska" to przymiotnik, więc z małej jest poprawnie.
1
@PawkoFCB Bo pewnie tak będzie że awans na ME to będzie formalność ale znowu napompujemy balonik a na samym turnieju się skompromitujemy jak na MŚ xD
1
@PawkoFCB No to mówisz chyba o niedzielnych kibicach ^^. Każdy kto w miarę ma styczność z piłką wiedział że Kolumbia Senegal, czy nawet Japonia to nie są żadni kelnerzy.
0
@PawkoFCB Mowienie o awansie na mundialu wynikalo z faktu ze mozna bylo trafic znacznie gorzej i dlatego pojawil sie pewien optymizm. Natomiast kazdy choc nieco znajacy sie na pilce wiedzial ze awans z grupy to z jednej strony plan minimum (co tez jest planem dla wiekszosci reprezentacji na mundialu) jak rowniez i duzy sukces.
Tutaj badzmy szczerzy mowimy po prostu o obowiazku patrzac na nasza grupe i nie chodzi tu o brak szacunku itp tylko o realna ocene sily poszczegolnych reprezentacji i to ile zespolow gra dalej.
0
@PawkoFCB a ja wszedzie widze wypowiedzi takie jak Twoje, na litosc boska.. Spojrzcie na ta grupe.. Dla mnie obok Austri jestesmy faworytami i tyle, na papierze jestesmy poprostu mocnuejsi kd innych. Czy wyjdziemy? Tego nie wiem, boisko zweryfikuje.
0
@Fawrf I jeszcze nie "z wielkiej" tylko "wielką", chociaż lepiej "dużą". "Z wielkiej" to rusycyzm.