- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 770 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 770 Culés
51
Manitę sprzed ośmiu lat na Camp Nou należy oglądać tylko i wyłącznie na tym skrócie. Nie ma lepszego. Duet komentatorski Laskowski - Orłowski, był najlepszym możliwym do meczów LaLiga.
1
@Robertinho Jeffren! Jeffren! Pięć zero! Pięć zero! La manita!
22
@Striker Jeśli osioł myli się dwa razy w ten sam sposób, to idzie na salami :D
9
@Robertinho Oglądając ostanie 5-1 miałem wrażenie że ten wynik mają w dupie komentatorzy i że to nic niezwykłego... ja rozumiem że słaba dyspozycja realu, ale to duet sprzed 8 lat, mimo tej wymowy rrrr(Łłł) złobił łobote i fantastycznie się to oglądało :)
4
@Robertinho Racja. Potrafię zignorować kłopoty z wymawianiem R przez Orłowskiego, bo pomijając to naprawdę zna się na piłce i realiach panujących w Hiszpanii.
Ta wiedza owocuje tym, że jak się nic nie dzieje, to rzuci jakąś ciekawostką.
35
@kibic1899 W mojej ocenie ostatnie 5:1 nie było aż tak spektakularne. Wydaje mi się, że nawet nie do końca oddaje faktyczny przebieg spotkania, ponieważ Barcelona nie zdominowała tak mocno meczu. Z kolei osiem lat temu, nie wiem nawet czy dwa razy wyższa wygrana odzwierciedlałaby totalną demolkę, jaką wykonała Barcelona na Realu. Nie oglądałem lepszego meczu Barcelony w życiu.
2
@Robertinho Pod względem taktycznym? Najlepszy dla mnie 3-0 z Bayernem.
Pod względem demolki i po prostu różnicy klas to właśnie te 5-0. Po prostu Real był gnieciony, a Mou chował się jak mógł na ławce. Zwieńczeniem był Messi skopany przez 3 rywali i schodzący z boiska z uśmieszkiem spoglądający na wynik na stadionowym telebimie.
0
@GenerałXavi Dobra no z pamięci pisałem :(
0
@Robertinho Tak z tym się zgodzę, ale mimo wszystko 5 bramek nawet tak słabemu Realowi zaaplikować nie zdążą się co sezon. Oddałbym królestwo żeby być na tym meczu 5:0 i zobaczyc wkurzonego the special idiot
0
@kibic1899 Oczywiście. Taki wynik jest wielkim wyczynem i nie deprecjonuję go. Porównywałem jedynie te dwa zwycięstwa względem siebie.