- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1828 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
DiSBlaDE
3
@macio_944 @PatrychoO @maroon @agaFCB @Spider_Man @PIWOSZ89 Co jest z Wami?! Jesteście w wieku... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1828 Culés
2
Szczerze to jeśli w przypadku dzisiejszej porażki Brzęczek miałby wylecieć to chętnie bym pooglądał baty od portugalii.
30
@Cou7_ley #prawdziwyKibic
20
@Cou7_ley Brzęczek przejął kadre rozbitą po mundialu i niemal odrazu miał mecze o stawke brak czasu na sparingi testy wiec zwalanie winy tylko na niego jest troche nie fair chyba
3
@Barca1992 Jak miał sparingi to wolał grać wyjściową jedenastką i przegrywał ze słabymi Czechami. Teraz następne mecze to najważniejsze eliminacyjne i nie będzie czasu na eksperymentowanie. A gra dalej wygląda niemrawo
1
@barcelonaLM No tak ale Brzęczek naprawde miał mało sparingów wcześniejsi trenerzy mieli wiecej czasu by poukładać drużyne po swojemu a Brzęczek jest skreślany niemal odrazu
0
@Barca1992 Ligę Narodów też mógł sobie potraktować jako treningi, nie ma jakiegoś narzekania że spadamy dywizję w dół. Problem jest taki, że spadamy w tragicznym stylu
1
@barcelonaLM Z jednej strony racja ale w sumie łatwiej testować z drużynami typu Litwa itp niż z Portugalią i Włochami które potraktowały LN całkiem poważnie ale to tylko moje zdanie:)
0
@Barca1992 Ta Litwa przed mundialem tylko zakryła prawdziwy obraz naszej dyspozycji, który został ujawniony w meczach fazy grupowej. Właśnie LN była idealna żeby coś po próbować bo i rywale dobrzy
0
@barcelonaLM Może i tak ale potem byłoby gadanie że Brzeczęk eksperymentuje w meczach o stawke i byłby wiekszy lament przy ewentualnych porażkach
0
@barcelonaLM Moim zdaniem warto dać szanse Brzęczkowi i ocenić go po eliminacjach bo ciągłe zmienianie trenerów nic dobrego nam nie da:)
0
@barcelonaLM Zaprzeczasz sam sobie.
1
@daniel32778 W którym miejscu?