- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1363 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1363 Culés
2
A propos wczorajszego zdjęcia, które udostępniłem. Myliłem się co do tego, że było w 100% tak skadrowane. Jest to montaż 2 ujęć, "zrobionych niemal w tym samym czasie." Tak więc piszę to jako sprostowanie :)
PS. Wybaczcie za link do tego niemieckiego plugawego tefałenu, może on jakieś osoby urazić czy coś, ale no nic innego nie miałem pod ręką.
https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/symboliczny-montaz-dwoch-zdjec-z-marszu-narodowcow-w-warszawie,882836.html
0
@macio_944 Tefałen jest amerykański :P
1
@macio_944 Nie ma to znaczenia bo i tak jest super. A co za różnica czy to jedno zdjęcie czy zmontowane dwa, które dzieli odstęp chwili, różnica jest tylko techniczna. Montaż nie zmienia rzeczywistości, tylko artystycznie wzbogaca zdjęcie
1
@macio_944 Obecnie jedynym plugawym i zakłamanym medium w Polsce jest TVP i Polskie Radio.
1
@Avada Kedavra TVN też ma swoje za uszami. Choć moim zdaniem zawsze byli, są i raczej będą bardziej profesjonalni, będą mieli lepszych "ekspertów" i dziennikarzy, lepszy poziom merytoryczny.
0
@Avada Kedavra To trzeba bylo wczoraj odpalic tvn podczas marszu i zobaczylbys co to zaklamanie az kipialo
1
@Barcaa12 Wolałem oglądać na TVP i mieć szansę oglądać kabaret pod tytułem "onr i młodzież wszechpolska to przyszłość narodu" i "Tusk jest zły" nic innego nie mówili podczas całego marszu.