- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1164 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1164 Culés
0
La Ramblowy dziale IT, pomóżcie. Gram sobie w gierkę, gdzie potrzebuję do użytku F1,F2,F3 etc. Problem wygląda tak, że gram na laptopie (nie przeznaczonym do gier) i gdy klikam F2 to mi sie ekran przyciemnia. Da się jakoś te klawisze funkcyjne wylączyć?
2
@SelloutCrowd Możesz trzymać klawisz FN i wtedy wciskać klawisze F1,F2,F3 normalnie albo przestawić to w BIOSIE. Żeby to zrobić wchodzisz w BIOS, znajdujesz opcję Action Keys Mode, wybierasz ją i zaznaczasz Disable.Powinno pomóc ;d
0
@MarekKonrad No właśnie z FN wiem, ale tak mi jest baaaardzo niepraktycznie. Rozumiem, że poza BIOSEM nie ma żadnej opcji żeby to jakoś "odłączyć" chwilowo :(?
1
@SelloutCrowd Wydaje mi się, że można też za pomocą dedykowanej aplikacji od producenta ale nwm jakiej bo nie posiadam laptopa.
1
@MarekKonrad Dziękuję ślicznie za pomoc kumpel
0
@SelloutCrowd Nie ma za co kumpel ;d
1
@SelloutCrowd Po prostu odstaw tą tibie :-D
0
@Avada Kedavra :(.