- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 835 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 835 Culés
0
W srodku pola mamy zawodnikow stricte defensywnych (Busquets, Rakitic, Vidal) , Arthur ktory dopiero wchodzi do druzyny i gra malo a jak gra to za bardzo bezpiecznie. Zostaje tylko Coutinho i Rafinha(ktory w ogole nie gra). Tyle grajków a i tak najlepszym zawodnikiem środka pola jest schodzacy do srodka Messi.
0
@PrawdziwyRonaldo Niedziwne, że najlepszy piłkarz w historii jest w drużynie tym najkreatywniejszym.
0
@PrawdziwyRonaldo Noo Vidal jest tak stricte defensywny że jednym meczem zmiótł z powierzchni ziemi całe granie Rakitića przez początek sezonu
A co do kreatywnych,tak, najbardziej kreatywny zawodnik świata więc trudno o bardziej kreatywnego zawodnika
1
@skubi99 Edytowane, faktycznie zle to ujalem, ale u nas naprawde nie istnieje środek pola, brakuje takiego Thiago czy Verattiego ktorzy potrafią zdominować poczynania w drugiej linii.
0
@PrawdziwyRonaldo No masz rację, zawodnik typu Thiago, Varatti czy Pjanić byłby idealny do środka pola Barcelony. Rakitić jest według mnie takim bardziej libero można powiedzieć.
0
@skubi99 Libero w pilce noznej gra gdzies pomiedzy bramkarzem a srodkowym obronca XD.
0
@Miloszq Gra? Chyba grał, to jest nowinka taktyczna z z lat 80 tamtego stulecia. Mówiąc libero, miałem na myśli defensywnie nastawionego zawodnika.
0
@skubi99 Ja nie mowie kto i kiedy na niej gral tylko jakie to ma przelozenie na boisku.