- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1562 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
90 odpowiedzi
PIWOSZ89
5
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1562 Culés
20
Jeszcze raz na temat Suareza. Tutaj nie ma prawie żadnej konstruktywnej krytyki jego gry. Przeważa opinia że gra bo Valverde nie ma jaj lub bo jest najlepszym kolegą Messiego. Luis Suarez nie jest patafianem z A klasy któremu ktoś umożliwił grę w Barcelonie. Sam na to ciężko pracował i nie potrzebuje zadnej pomocy. Jest piłkarzem ktoremu należy się szacunek za to co zrobił dla Barcy i należy wspierać chlopaka a nie swoje kompleksy leczyć na kimś komu do pięt się nigdy nie dorośnie. Oglądając mecz czekacie tylko na jego błędy nakrecacie się wzajemnie. Ciekawe czy jak strzeli w najbliższym meczu bramkę ucieszycie się czy uznacie ze to przypadek i z kwaszona miną bedziecie musieli to zaakceptować. Nie piszę tu o wszystkich bo niektórzy potrafią z szacunkiem krytykować Jego grę. Wczoraj popełniał mnóstwo błędów ale nie chował się caly czas był pod grą i miał jak na numer 9 bardzo dużo kontaktów z piłką. Jestes kibicem Barcelony to szanuj ten klub jego pilkarzy i trenerow bo szydzac z nich tak naprawdę szydzisz sam z siebie.
0
@Janiama Ciekawe czy gdyby dembele nie strzelil gola to czy EV zdecydowalby sie wprowadzic munira kosztem urugwajczyka.
1
@Janiama Typowo, oczy bolą od czytania analizy gry Suareza przez "ekspertów". Pierwszy mecz, start sezonu a Luisito w szczycie formy też pudłował, też miał przyjęcia piłki na dwa metry, też niecelnie podawał. Szkoda, że wczoraj nie strzelił 5 bramek, ale gdy w kolejnym spotkaniu strzeli 2-3 bramki będzie już okej i przeczytamy "musiał się rozegrać", "dobrze że go mamy"