- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1742 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
160
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1742 Culés
1
Większość piszę że spokojnie to pierwszy mecz i warto poczekać z ocenami. A zaraz mamy wielki atak na słabą grę Suareza. Nic was On nie nauczył w ostatnich latach? Mamy sierpień i od kilku dni facet trenuje przecież jest kwestią czasu ze znowu będzie strzelać gole a że często irytuje no a która 9 was nie irytuje? Lewandowski Benzema Higuain Lukaku ile złych opinii na ich temat czytałem a lepszych na świecie ze świecą szukać.
2
@Janiama No dobra, ale Messi, Dembele, Coutinho, Rakitić nie zapomnieli jak się gra w piłkę. A Suarez owszem i już w zeszłym sezonie tak grał, mam nadzieję, że się w końcu ogarnie, przecież on gra słabo od marca.
0
@Bartek22 Busi gra z sezonu na sezon słabiej a tutaj jest święta krowa. Dla mnie to ten pilkarz jest największym problemem Barcy. Po odejściu Xaviego to całkiem inny pilkarz co widać nie tylko w Barcelonie ale i w reprezentacji. Wiadomo legenda ale coraz słabsza.
2
@Janiama Suarez już do formy nie wróci. Od dwóch lat wyglada to tak samo. Nawet jak strzeli te 30 goli to nic to nie zmieni, bo w najważniejszych meczach LM znów będzie bardziej przeszkadzał niż pomagał, zresztą nie tylko w LM, ale w 3/4 spotkań które będzie grał. To już nie jest ten sam pistolero, stał się powolny, ociężały, gruby, całkowicie zatracił drybling i te swoją charakterystyczną umiejetność przebijania się przez rywali. Ma problemy z wykończeniem, kiedyś strzelał z każdej pozycji bezproblemowo, teraz albo przepuszcza piłkę, albo bezsensownie ją przyjmuje i próbuje coś wykombinować bez skutki. Psuje większość akcji jakie przez niego przechodzą. To nie są już wahania formy charakterystyczne dla początku sezonu. To jest już nieodwracalny zjazd.
1
@Eleri Ok to kup lepszego piłkarza ktory strzeli 30 bramek w sezonie. Wy naprawdę myślicie ze to takie proste? Barcelona to nie klub kukulka gdzie kto nie przyjdzie będzie kozakiem. Kurcze dlaczego wy nie gracie w piłkę. Ciagle zadaje tutaj to pytanie . Prosty sport gdzie można zarobić miliony.
0
@Janiama O jak najbardziej. Jest taki niepewny z piłką, że ciężko patrzeć. Nieswój, wolny, bez swojego czucia gry. Ci dwaj panowie są naszym problemem, do tego Pique i mamy 3 kolesi w pierwszym składzie,którzy grają zawsze, choć nie zawsze zasługują. Teraz mają lepszą konkurencję, mam nadzieję, że dzięki temu wrócą do optymalnej i równej formy.
Tylko o ile Busquets i Pique jeszcze w poprzednim sezonie mieli wiele świetnych meczy, tak Suarez przez cały sezon grał kiepsko jak na siebie. Trzeba ich bacznie obserwować. Jeżeli np. Suarez będzie miał drugi z rzędu taki sezon, to trzeba mu podziękować i poszukać następcy. Piłkarze nie mogą grać tylko za nazwisko.
0
@Bartek22 O i wreszcie się zgadzamy! Tylko trzeba mieć jaja by tutaj napisać o Busim zle slowa. Dla mnie to hamulcowy Barcy i reprezentacji Hiszpanii. Dzięki Bartek