- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1293 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1293 Culés
12
Nie przesadzacie trochę z tym charakterem i niedojrzałością Pogby? Przeszkadza Wam, że zmienia fryzury albo że ma swoją cieszynkę. Mina po bramce tańczy jakby go ktoś poraził paralizatorem, ale wtedy to już się zachwycacie. Pogba to dorosły facet, gdyby nie był poważną osobą to by nigdy nie zaszedł tak daleko w piłce. A to, jak się ubiera, jaką ma fryzurę to jego prywatna sprawa. Najważniejsze jest to co sobą reprezentuje jako piłkarz. Macie swojego Pogbę dzieciaka, z dziwną fryzurą i głupią cieszynką -
Faktycznie - dzieciak...
1
@matifcb1899 Z zachowania mielibysmy troche takiego drugiego Neymara . Osobiscie nie lubie takich zawodnikow , ale trzeba przyznac , ze umiejetnosci chlop ma . W Juve pokazał co potrafi i wtedy kazdy sie nim zachwycal . Przeszedl do Manu , a tam przez Mourinho nie dawal z siebie 100% , choc statystyki go bronily. Mysle , ze gdyby przeszedl do Barcy to wrocilby ten Paul Pogba z Juve.
0
@matifcb1899 Szkoda, że nie pokazuje tego tak często na boisku. Zdarzają mu się głupie zagrania, które nie powinny się przytrafiać takiej klasy zawodnikowi. Nikt nie miałby pretensji do Pogby o fryzury i inne pierdoły gdyby grał tak jak powinien. Z takimi możliwościami powinien być piłkarzem, który sam dominuje mecze i potrafi pociągnąć całą drużynę na boisku.
1
@Szreko A nie był takim piłkarzem w Juve? Weź pod uwagę jaką taktyką gra Mourinho i że widać jak na dłoni, że Pogba "się dusi" w takim stylu gry...
0
@matifcb1899 No dokładnie o to mi chodziło. W Juve jakoś nie było ciągle wałkowania stylu bycia Pogby. Każdy się zachwycał jego grą. Oglądam Pogbę co tydzień w Premier League i wiem, że u Jose to połowa zawodników się dusi.