- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2088 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
148
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
norbi77
12
I o tym kiedyś pisałem...Porównuje się obecne gwiazdy i ich dorobek strzelecki do gwiazd z... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2088 Culés
0
Do fanów NBA. Jak oceniacie bardzo prawdopodobny ruch: DeRozan do Spurs, a Leonard do Raptors? Moim zdaniem Toronto dużo tracą, bo za rok Leonard pewnie przejdzie do Lakers. Chyba, że Raptors chcą wyczyścić miejsce w salary cap i rozpocząć przebudowę.
0
@student97r Jak dla mnie Toronto się sfrajerzyło na maxa. Kawhi za rok odejdzie za darmo. Dla SAS deal naprawdę dobry (:
0
@student97r DeRozan już w zeszłym oknie mówił, że odchodzi, więc tutaj żadnej winy Raptors nie było. Pozyskali na rok jednego z najlepszych obrońców ligi. A za sezon to nie wiadomo co będzie, może się okazać, że LBJ z LAL nic nie zrobią i wcale to nie będzie konkurencyjna drużyna. Dla mnie zdecydowanie najgorzej wyjdzie na tym DeRozan. SAS jest w przebudowie i to gigantycznej, więc trafia do drużyny, któa traci swoich liderów, co raz więcej traci do najlepszych i nie wiadomo jaka przyszłość przed nimi.
0
@Kidd Mogli go zatrzymać albo wymienić za kogoś sensownego. Leonard z konferencji wschodniej podobno byłby gotów grać tylko dla 76ers. Tym bardziej, że nie wiadomo w jakiej formie jest obecnie Kawhi. W Los Angeles są dwie drużyny, a od Lakers nikt nie wymaga cudów w pierwszym sezonie, bo sami wolą poczekać na Leonarda za rok niż wysyłać teraz młodych do Spurs. Co do DeRozana uważam, że gra u boku takiego geniusza jak Popovich nie jest krokiem wstecz. :)
0
@Kidd Derozan mówił w zeszłym oknie, że odchodzi?
Po co wprowadzasz ludzi w błąd? Zawsze był lojalny dla Toronto, nic nie mówił o swoim odejściu. To Toronto zachowało się teraz jak frajerzy i pokazali, że to jest zwykły biznes.
0
@Adamski69 Wojnarowski podał już informacje o wymianie.
0
@student97r Tak wiem, że już klepnięte ;)
Demar nie jest zbyt szczęśliwy chyba:
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/37321326_10166542485022037_811214507832508416_o.jpg?_nc_cat=0&efg=eyJpIjoidCJ9&oh=c0cb9ad17ed926bde58d3a90a706a142&oe=5BD31BF4
0
@Adamski69 DeRozan otwarcie powiedział, że wychował się w LA, że to jest jego dom i wcześniej czy później będzie tam grał i tam chce zakończyć karierę. W zeszłym roku mówił, że daje dwa lata sobie w Raptors na min. finał Konferencji. Oczywiście ogłaszał swoje przywiązanie do Klubu ale zawsze mówił, że będzie szukał swojej drogi na Zachodzie.
0
@Kidd Demar był najbardziej lojalnym Raptorem jakiego tylko pamiętam. Dwa lata temu zgodził się dobrowolnie na obniżkę pensji o 14 mln, żeby Toronto mogło zakontraktować innych zawodników. Kanadyjczycy zapewniali go jeszcze kilka dni temu, że nigdzie go nie oddadzą i on sam tego nie chciał. W zamian dostali gościa na rok gry, śmieszne troszkę ;)