- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2220 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
28
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2220 Culés
2
■neurophate
Digne zakomunikował klubowi, że chce odejść w poszukiwaniu minut. Barça chce przynajmniej odzyskać wydane na niego pieniądze (€16m). Sport
8
@Gaucho No 16 baniek to raczej bez problemu powinni za niego dostać, patrząc na dzisiejsze ceny ;)
1
@Gaucho Wprawdzie go lubię i uważam że jest spoko jako zmienik ale 16 baniek na ulicy nie leży a Cucurella śmiało może pełnić jego obowiązki a jak się pokaże z dobrej strony to za rok i na nim spokojnie zarobimy kilkanaście milionów a do pierwszego zespołu awansuje Miranda . Plan idealny co może się nie udać :)
1
@LuisSalvano No z tymi Januszami biznesu nie byłbym taki pewien że dostaniemy tyle za niego
3
@Gaucho Agent Digne: ''Lucas chce zostać w Barcelonie. Jest zadowolony z tego ile minut otrzymuje. Mój klient ma jeszcze długą umowę z Barceloną i nie chce odchodzić. On kocha ten klub.''
0
@BarcaInfo Nie jeden tak deklarował.
1
@Matiz123 Wolałbym od razu Mirande.
0
@BarcaInfo Info o chęci odejścia podawał Albert Roge. Może być tak, że tym razem się pomylił. Może też być tak, że agent zna się na swoim fachu i specjalnie tak mówi, żeby polepszyć pozycję w negocjacjach, nie to co Andre "mam deprechę" Gomes, który tym wywiadem odstraszył ostatnich zainteresowanych.
0
@Gaucho Myślę że sezon 19/20 to będzie odpowiedni moment na jego wporwadzenie , będzie miał 19 lat i pełen sezon w rezerwach. Cucu jest na ten moment trochę bardziej doświadczony i obeznany z grą na wyższym poziomie niż młodzieżowa liga mistrzów więc na 1 sezon byłby idealnym zmiennikiem Alby .