- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1760 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
101
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
27 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1760 Culés
1
Hierarchia kapitanów Barcelony od nowego sezonu według mnie:
1. Leo Messi
2. Sergio Busquets
3. Ivan Rakitić
4. ter Stegen
26
@dawo17 Messi nadaje się na kapitana tak samo jak Ronaldo na piłkarza roku w klasyfikacji fair play
3
@dawo17 dramat
21
@dawo17 Pique synu, Pique
0
@dawo17 I według mnie:
1.Messi
2.Busquets
3.Pique
4.Nie wiem
Opaska jest za staż w zespole, przede wszystkim. Nie dostaje jej najbardziej charyzmatyczny, ale najbardziej zasłużony i nie ma co się kłócić, że ten i ten nie pasuje, bo coś tam. Kapitanem i tak będzie Messi i powinien nim być.
0
@Adamski69 Pique to sie zachowuje jak dzieciak. Puyol to byl kapitan, Pique sie nieza nadaje
1
@dawo17 U nas jest tradycja że wychowankowie mają pierwszeństwo do opaski kapitana
wdg mnie
1-Messi
2-Busi
3-Pique
4-Roberto
1
@dawo17 Dla mnie:
1. Stegen.
2. Busi.
3. Pique (ostateczność, bo dla mnie liderem nie powinien być ktoś, kto potrafi całe mecze myśleć o Shakirze. No i się ostatnio trochę błaźni).
4. Messi (kolejna ostateczność, wiadomo z jakich powodów).
13
@Thanos Zawodnicy lepiej wiedza kto się nadaje. Tobei nie musi to pasować.
1
@sebasek99 No tak, już to widzę jak ter Stegen zostaje kapitanem. Jakiś zamach stanu musiałby zrobić chyba.
7
@Dawid66 I przez tę idiotyczną tradycję kapitanem zostanie gość potrafiący przespacerować cały mecz ze spuszczoną głową.
0
@Misanthrope Popieram ale niestety taką tradycje mamy jak i wrzucanie pieniędzy w błoto
1
@Misanthrope Skoro zespołowi to pasuje to tak będzie
1
@MarioVeB! no i dlatego Pique nie byl w tym sezonie nawet trzecim kapitanem
1
@Adamski69 Wiem. "Tradycja", ale podkreślam, że to mój wybór. Nie widzę na razie lepszego człowieka na tę stanowisko. Pasja, jaja, przy jednoczesnej ogromnej koncentracji na meczu. Od jakiś dwóch lat Niemiec w klatce nie zawodzi i zawsze można na nim polegać. A taki właśnie powinien być kapitan - ostoją, człowiekiem, któremu drużyna może zaufać.