- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 622 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 622 Culés
1
Bardziej się opłaca w tej grupie wyjść z drugiego miesjce bo zakładając że Niemcy będą 2 a Brazylia wygra swoją grupę to drabinka jest o wiele łatwiejsza :)
0
@miko1711 Przed swoim meczem beda mieli jasnosc jak sie sytuacja ulozy w poprzednich grupach
0
@mekston Ciekawe, czy do własnej bramki będą strzelać xD
1
@Socjopata Beda specjalnie zbierac zolte kartki bo przy remisie 0-0 kartki beda tutaj decydowac ;)
0
@mekston Oo jest i "król " strzelców :D
1
@MarioVeB! O czym Ty mowisz?
Znowu o cos placzesz?
0
@mekston Czekaliśmy na ciebie :v
https://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-6419320.html
1
@MarioVeB! Czlowieku nie kompromituj sie po raz kolejny...
Wskaz mi miejsce w ktorym kategorycznie twierdzilem ze Cr zostanie krolem strzelcow to raz. Najwyrazniej niektorzy maja problem z czytaniem ze zrozumieniem...
Dwa - myslisz ze dlatego iz teraz Kane ma 5 goli zmienie zdanie odnosnie tego ze Cr jest faworytem do tytulu krola strzelcow?
Trzy - turniej sie nie skonczyl a np mecz Chorwacji z ARG juz tak ;)
Cztery - na pytanie o wskazanie Twojego faworyta zamilkles wiec powtorze po fakcie kazdy jest madry a wazne sa argumenty o ktorych czesto pisze uzasadniajac swoje opinie. Inni najczesciej pisza “wrozbita macius”; “ nie grzej sie” na konkretne argumenty. ;)
Jednoczesnie czesto jak sami cos pisza to sie bardziej niesprawdzic nie moze
0
@mekston Czyli dalej nic nie rozumiesz i odwracasz kota ogonem.
Smiechowo :D czekamy na kolejne twoje fantazje.
Zapowiada się ciekawie.
0
@MarioVeB! Odnies sie konkretnie do poszczegolnych punktow a nie piszesz ogolnikami. To jest smiechowo zenujace...