- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 902 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
171
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
5
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 902 Culés
1
Dariusz Szpakowski o szansach Polaków na mundialu.
,,Jedziemy na ten mundial z pewnymi oczekiwaniami. Tak jak wielokrotnie podkreślałem, podejdźmy jednak do tego z pokorą i ucieszmy się z awansu z grupy, co nam się nie udawało w XXI wieku: ani w 2002, ani w 2006 r."
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/dariusz-szpakowski-11-raz-skomentuje-mundial-na-emeryture-na-razie-sie-nie-wybieram
0
@samueleto I racja, w 2002 wystarczy sobie przypomnieć jakie były oczekiwania.
1
@dawidr94 A odnośnie samego Darka to jego już 11 MŚ. Wliczając do tego komentatora radiowego. I na razie jak powiedział nie zamierza iść na emeryturę.
4
@samueleto Ja mimo hejtu mam do niego wielki sentyment. Byle tylko nie było obok w studio jakiegoś zewlakowa.
0
@dawidr94 Komentatorem jest dobrym tylko jakby nie te pomyłki nazwisk :-P
2
@samueleto No to jest racja, ale ja mimo wszystko wole jego pomyłki niż kogokolwiek innego, szczególnie na mundialu. Jakoś mistrzostwa zawsze mi się kojarzyły ze Szpakowskim :D
0
@dawidr94 Mam to samo. Ja się na nim wychowałem. Na nim i Szaranowiczu. Ale to jak podnosi głos, ekscytuje się byle strzałem na mnie działa:)
Jasne ze ma ostatnio słaby poziom. Jasne ze później weszły Borki, ludzie z C+ a ostatnio z Eleven. Ale Szpaku dla mnie to gosc:)
0
@escarabajo Rozumiemy o co chodzi, bo u mnie działa to tak samo. Błędy błędami, tego już niestety nie poprawi raczej, ale mi się podoba bardzo to w jaki sposób Szpakowski czasem coś opowiada, jakie stosuje porównania na początku jakiegoś wielkiego meczu. Młodzi komentatorzy tego jeszcze nie maja. To się wyrabia latami, ma to Szpakowski i ma to Zimoch. U mnie Darek dożywotni szacunek, jeśli ktoś się nie zgadza to przyjmę każdy hejt ;)
1
@escarabajo Andrzej Zydorowicz to był komentator. Głos niesamowity.