- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1521 Culés
Gorące dyskusje
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
CLS63AMG
8
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1521 Culés
31
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/34579335_1726032430765316_1999157558023028736_n.jpg?_nc_cat=0&_nc_eui2=AeEUD8PxCgRfG740dTKhViL3PoIwuL4c0Bxk3Kp1igdG-dI5NpBeV4U6akZMZscoQPv_6FykKsZOm7qqfyD9Ozw_Ov3NL9bmRSkKq7nx8wK-AA&oh=8ede0908c2eeccb395a60ae6f262e58e&oe=5B7C857F nie wiem czy to jest smutne czy śmieszne.
1
@xVENUMx Zabieranie oszczędności bogatym zawiewa komuną.
2
@xVENUMx Narzeczona mi to chyba wczoraj pokazywała :D Myślałem, że to fake albo dobra ironia, ale chyba nie
0
@Bykunn o widzisz :D
0
@Bykunn Zwykły bait
0
@xVENUMx Komunę wprowadzić!
0
@Socjopata Jeśli tak to spoko, boję się jednak że to po prostu poglądy tej osoby. A jeśli nie tej to na bank wielu innych
14
@Bykunn Bait baitem, ale są tacy ludzie, którzy za wychowywanie gówniaka z przypadku chcą dostawać tyle ile pracująca 8 godzin osoba xD
0
@Socjopata jak by było tak to co drugi by bachora miał :D niektórzy pracują więcej jak 8 :D
0
@xVENUMx Przecież widać że to bait
0
@xVENUMx W takich momentach cieszę się, że moje konto na fb jest dezaktywowane. Wulgaryzmy by się sypały jeden za drugim.
Niech nikt nawet nie próbuje bronić autorki tego postu.
Jak ma się dwie lewe ręce do pracy, to do Rajchu, dac dupy Turasowi, mieszkanie, socjal i 300 euro na będzie na dziecko.
0
@bielik no takich to tylko do Kamieniołomu :D
8
@xVENUMx Śmieszy mnie to, że osoba która ciężką pracą i być może talentem zapracowala na swoje bogactwo mialaby oddawac wszystko jakiejś Karynie, która całą mlodosc miala w glowie tylko imprezy a potem przespala sie z jakims sebixem bo "łobuz kocha najbardziej"...